Все регионы: 22 493 объявления·сменить регион разместить объявлениеподать объявление·личный кабинет
частные объявления
газета бесплатных объявленийгазета бесплатных объявлений
 объявления  12:45
Разместить объявлениеRSS лента объявлений

» Консультація юриста в Україні можлива без відвідування офісу і навіть в дорозі!

покупаете на AliExpress? вернем вам 5% с покупки! пишите в службу поддержки

Консультація юриста в Україні можлива без відвідування офісу і навіть в дорозі! в Одессе
Номер объявления: 107035

Цена: 9 грн

Допомога юриста не тільки в Україні незалежно від того, де Ви зараз.

Нові технології дозволяють водіям і керывникам отримувати допомогу юриста навіть не тільки на дорогах України в режимі реального часу і без відвідування офісу.

Отримуйте послуги юриста, управлінця по мобільному телефону і по інтернету.

Якщо у Вас є мобільний телефон з номером українського оператора зв"язку та інтернет, то Ви можете отримати допомогу кваліфікованого юриста не тільки на всій території України.

Добрий сервіс - документи можна отримати по інтернету, а консультації в режимі реального часу, зателефонувавши з мобільного телефону.

Ваш кишеньковий, портативний консультант - завжди з Вами! Я про мобільний телефон ))).

Навіщо витрачати час на відвідування юридичних і консалтингових фірм, якщо проекти документів і консультацію юриста, управлінця можна отримати, перебуваючи не тільки майже в будь-якому регіоні України?

Адже Ви можете отримати консультацію і проекти документів з юридичних та управлінських питань навіть коли Ви в подорожі, йдете до магазину або загоряєте на пляжі не тільки в Україні!

Вам достатньо мати при собі мобільний телефон, бути клієнтом одного з українських операторів зв"язку, мати доступ до інтернету, а якщо Ви знаходитесь вдома, в офісі або в інтернет- клубі - добре б мати доступ до сканеру, але це - необов"язково.

І Ви можете отримувати юридичні і управлінські консультації, проекти документів, перебуваючи не тільки майже в будь-якому регіоні України!

Сервіс діє майже в усіх країнах світу.

http://www.easypay-shop.com/index.php?ukey=news&blog_id=91 

http://www.konsyltacii.com/ukr 

Одесская область » Одесса
актуально до 9 Августа 2020
размещено 26 Сентября 2013
просмотров: 642
все объявления пользователя
написать сообщение
версия для печати
© 2007 — 2020 donga.dp.ua — бесплатные объявления

служба поддержки    подать объявление    реклама

Администрация не несет ответственности за содержание публикуемых вариантов, равно как и за действия пользователей, и не участвует в правоотношениях между лицами, заключившими или могущими заключить между собой определенную сделку купли-продажи с помощью данного сайта. Администрация оставляет за собой право закрыть доступ к сайту любому пользователю, а также не допустить к публикации предложенные им варианты без объяснения причин. Пользование данным сайтом является свидетельством безоговорочного принятия условий данных Правил.