Все регионы: 18 623 объявления·сменить регион разместить объявлениеподать объявление·личный кабинет
частные объявления
газета бесплатных объявленийгазета бесплатных объявлений
 объявления  23:30
Разместить объявлениеRSS лента объявлений

» Купити вуличний відлякувач собак,кішок з датчиком руху

покупаете на AliExpress? вернем вам 5% с покупки! пишите в службу поддержки

Купити вуличний відлякувач собак,кішок з датчиком руху в Тростянеце 18 Февраля 2019 истек срок публикации
Номер объявления: 189065

Цена: 1 390 грн

Купити електронний вуличний прилад для відлякування собак, котів та інших тварин(вовки, лисиця, голуби) «ВК-0053» Ви можете у нас в цілодобовому інтернет-магазині «I-Protect» за самою мінімальною ціною 1390 гривень.

Відлякувач працює на акумуляторах, які живляться від сонячної батареї(на верхній частині пристрою розміщена сонячна панель).Оснащений датчиком руху, тобто пристрій працює тільки при появі будь-якого руху тварини на охопленій території.Тому споживання енергії від акумуляторів знижується до мінімуму.Площа дії 75 кв. м. Також можна регулювати чутливість приладу.Присутня функція вибіркового відлякування шкідників(3 положення). Вибір місця установки необхідно робити з урахуванням того, що вбудований інфрачервоний датчик руху має дальність дії 7 метрів.Відлякувач має компактні розміри.Виготовлений з якісних матеріалів, вологонепроникний.

Безкоштовна доставка товару по Україні без передоплати.Гарантія 1 рік.Гарантійне та післягарантійне обслуговування.Детальніше по телефону

Сумская область » Тростянец
не актуально
размещено 5 Декабря 2015, 18 Февраля 2019 истек срок публикации
просмотров: 189
все объявления пользователя
версия для печати
© 2007 — 2019 donga.dp.ua — бесплатные объявления

служба поддержки    подать объявление    реклама

Администрация не несет ответственности за содержание публикуемых вариантов, равно как и за действия пользователей, и не участвует в правоотношениях между лицами, заключившими или могущими заключить между собой определенную сделку купли-продажи с помощью данного сайта. Администрация оставляет за собой право закрыть доступ к сайту любому пользователю, а также не допустить к публикации предложенные им варианты без объяснения причин. Пользование данным сайтом является свидетельством безоговорочного принятия условий данных Правил.