Все регионы: 24 753 объявления·сменить регион разместить объявлениеподать объявление·личный кабинет
частные объявления
газета бесплатных объявленийгазета бесплатных объявлений
 объявления  11:33
Разместить объявлениеRSS лента объявлений

» ТОВ "Сучасний Центр Утилiзації" - Николаев вся Украина

покупаете на AliExpress? вернем вам 5% с покупки! пишите в службу поддержки

ТОВ "Сучасний Центр Утилiзації" - Николаев вся Украина 16 Июня 2016 истек срок публикации
Номер объявления: 207491

Цена: 1 грн

Комерційна пропозиція
на послуги по вивезенню з підприємства та утилізації відходів

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сучасний центр утилізації» працює у сфері поводження з небезпечними відходами та у сфері збирання, заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини.
На виконання закону України «Про відходи» та Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698 «Про затвердження переліку органів ліцензування» ТОВ «Сучасний центр утилізації» має ліцензію Міністерства екології та природних ресурсів України «Операції у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, утилізацію та знешкодження)» з великим переліком відходів які підлягають утилізації чи знешкодженню.
На виконання Постанови КМ України № 915 від 26.07.2001 року «Про впровадження системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини», ТОВ «Сучасний центр утилізації» здійснює збір та заготівлю використаної тари і пакувальних матеріалів на підставі ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів України. Установи та організації усіх форм власності, які використовують тару і пакувальні матеріали або імпортують їх разом з продукцією, укладають договори зі спеціалізованим підприємством, як ТОВ «Сучасний центр утилізації» про збирання, заготівлю та утилізацію з оплатою послуг за тарифами, затвердженими пунктом 2 цієї постанови. Під час митного оформлення підприємства сплачують авансові платежі за збирання, заготівлю та утилізацію пакувальних матеріалів і тари. На підставі даних підприємств про кількість використаної тари і пакувальних матеріалів, ТОВ «Сучасний центр утилізації» здійснює збір і заготівлю для передачі на утилізацію пакувальних матеріалів і тари.
На виконання постанови КМУ № 1221 від 17.12.2012 року «Про деякі питання збирання, видалення, знешкодження та утилізації відпрацьованих мастил (олив)» ТОВ «Сучасний центр утилізації» здійснює операції поводження з відпрацьованими мастилами(оливами) та надає послуги, пов’язані із збиранням, видаленням, знешкодженням та утилізацією відпрацьованих мастил (олив) на підставі ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів України. Підприємство має власні потужності у вказаній сфері, а саме: забезпечує повне збирання, максимальну утилізацію, знешкодження та видалення мастил (олив). Під час митного оформлення підприємства сплачують авансові платежі за подальше збирання, та утилізацію відпрацьованих мастил (олив) спеціалізованим підприємствам, що мають відповідні ліцензії. При здійснені продажу мастил (олив), імпортери в договорах з клієнтами вказують координати спеціалізованого підприємства, що здійснює збирання, для подальшої утилізації відпрацьованих мастил (олив), згідно переліку затвердженого Додатком 2 цієї Постанови. Збір здійснюється по мірі використання імпортованих мастил (олив).

Виконання усіх робіт здійснюються з дотриманням чинних норм проведення операцій у сфері поводження з відходами, супроводжується відповідним документальним оформленням та передбачає відповідальність Виконавця перед контролюючими органами.

Украина
не актуально
размещено 20 Апреля 2016, 16 Июня 2016 истек срок публикации
просмотров: 88
все объявления пользователя
версия для печати
© 2007 — 2018 donga.dp.ua — бесплатные объявления

служба поддержки    подать объявление    реклама

Администрация не несет ответственности за содержание публикуемых вариантов, равно как и за действия пользователей, и не участвует в правоотношениях между лицами, заключившими или могущими заключить между собой определенную сделку купли-продажи с помощью данного сайта. Администрация оставляет за собой право закрыть доступ к сайту любому пользователю, а также не допустить к публикации предложенные им варианты без объяснения причин. Пользование данным сайтом является свидетельством безоговорочного принятия условий данных Правил.