Все регионы: 20 698 объявлений·сменить регион разместить объявлениеподать объявление·личный кабинет
частные объявления
газета бесплатных объявленийгазета бесплатных объявлений
 объявления  22:08
Разместить объявлениеRSS лента объявлений

» Купити вуличний відлякувач собак з датчиком руху

покупаете на AliExpress? вернем вам 5% с покупки! пишите в службу поддержки

Купити вуличний відлякувач собак з датчиком руху в Костополе 18 Февраля 2019 истек срок публикации
Номер объявления: 257436

Цена: 1 790 грн

Купити Відлякувач, який встановлюється на вулиці і проганяє собак, кішок і різних диких тварин «ВК 0052» представлено в інтернет магазині «I-Protect» має ціну 1790 гривень.
Відлякувач ВК-0052 являє собою недорогий, але ефективний спосіб захисту таких об"єктів, як складські та торговельні комплекси, а також ділянок біля котеджів і дач від бродячих собак і диких тварин. Цей відлякувач тварин є повністю автономним пристроєм. Для його роботи необхідно встановити в відсік на корпусі 4 елементи живлення типу D. Крім того, можлива запитка від електромережі 220В. Установка відлякувача може здійснюватися 2-ма способами: на стіну - кріпиться за допомогою спеціального кронштейна або на трубу. Вибір місця установки необхідно робити з урахуванням того, що вбудований інфрачервоний датчик руху має дальність дії 14-16 метрів. Наявність семідіапазонний регулятора частоти дозволяє користувачеві вибирати вид тварин, яких буде відлякувати прилад. Всі тварини мають різну чутливість до частот, які випромінює відлякувач, тому, змінюючи їх діапазон, легко впливати тільки на ті види, які в даний момент порушують ваш спокій.
Відлякувач тварин ВК-0052 економічний у плані споживання енергії, що важливо, так як він є повністю автономним пристроєм. Економія полягає в тому, що прилад вмикається лише в потрібний час, коли в радіусі стеження за допомогою інфрачервоного датчика спостерігаються ознаки руху. Як тільки це відбувається, пристрій починає генерувати звук певної частоти, розцінюється тваринами як небезпека. В якості додаткової міри впливу використовуються світлові спалахи, що випромінюються світлодіодом. В результаті тварина залишає територію, що охороняється площа якої може складати до 200 квадратних метрів. Світлодіодний ліхтарик при бажанні можна відключити (перемикач знаходиться під ручкою регулювання частоти), так як при його використанні ресурс батарей скорочується на 40%.
Безкоштовна доставка товару по Україні. Гарантійне обслужіваніе.Ми продаємо тільки оригінальний товар з гарантією якості, гарантія становить 1 рік. Детальніше по телефону 0677190866 Олександр.

Ровенская область » Костополь
не актуально
размещено 23 Августа 2017, 18 Февраля 2019 истек срок публикации
просмотров: 133
все объявления пользователя
версия для печати
© 2007 — 2019 donga.dp.ua — бесплатные объявления

служба поддержки    подать объявление    реклама

Администрация не несет ответственности за содержание публикуемых вариантов, равно как и за действия пользователей, и не участвует в правоотношениях между лицами, заключившими или могущими заключить между собой определенную сделку купли-продажи с помощью данного сайта. Администрация оставляет за собой право закрыть доступ к сайту любому пользователю, а также не допустить к публикации предложенные им варианты без объяснения причин. Пользование данным сайтом является свидетельством безоговорочного принятия условий данных Правил.