Все регионы: 25 626 объявлений·сменить регион разместить объявлениеподать объявление·личный кабинет
частные объявления
газета бесплатных объявленийгазета бесплатных объявлений
 объявления  15:23
Разместить объявлениеRSS лента объявлений

» Кредит від приватної компанії. Перекредитація мікрозаймів.

покупаете на AliExpress? вернем вам 5% с покупки! пишите в службу поддержки

Кредит від приватної компанії. Перекредитація мікрозаймів. в Днепре
Номер объявления: 277491

Цена: 111 грн
Кредит від приватної компанії. Перекредитація мікрозаймів. в Днепре

Ми приватна організація, яка видає кредит по всій території України. Якщо ви працюєте не офіційно, перебуваєте в черному списку банків, або вам просто не хочеться давати в борг, то ти прийшов за адресою. Ми видаємо приватні кредити без наявності запоруки. Нас не цікавить ваша кредитна історія, судимість. Головне, щоб ви були платоспроможними. Гроші на рахунок в банку. Процентна ставка від 1, 7% в місяць, визначається індивідуально. Кредит від приватної компанії оформляється за погодженою угодою. Можно отримати кредит від 10 000 до 250 000 тисяч гривень. Чому саме наша компанія:
Досвід роботи на ринку фінансових послуг більше 12 років.
Без комісії за дострокове погашення.
Срок кредитування від 1 до 60 місяців.
Максимальна сума до 250 000 грн.
Для більш детальної інформації зв"яжіться з нами ел. поштою або по телефону, і наш менеджер підберє для вас кращю пропозицію.

© 2007 — 2018 donga.dp.ua — бесплатные объявления

служба поддержки    подать объявление    реклама

Администрация не несет ответственности за содержание публикуемых вариантов, равно как и за действия пользователей, и не участвует в правоотношениях между лицами, заключившими или могущими заключить между собой определенную сделку купли-продажи с помощью данного сайта. Администрация оставляет за собой право закрыть доступ к сайту любому пользователю, а также не допустить к публикации предложенные им варианты без объяснения причин. Пользование данным сайтом является свидетельством безоговорочного принятия условий данных Правил.