7 фраз, які відштовхують від нас гроші

Це спосіб життя і особливість мислення людини. Багаті та успішні люди бачать світ інакше.

Найчастіше ми відштовхуємо від себе гроші самостійно. В цьому винний не Всесвіт, не вороги, не невдачі. В цьому винні лише ви самі. Важливо пам'ятати про те, що тільки ви самі можете будувати свою долю. Якщо ви хочете розбагатіти або, щонайменше, позбутися фінансових проблем, вам доведеться поглянути на світ інакше. Змінити долю вам допоможуть слова, які ви говорите, і думки, які ви впускаєте в свою свідомість, передає Ukr.Media.

Попрацюйте над думками

Як відомо, джерелом слів є емоції та почуття. Ми говоримо те, про що думаємо, тому насамперед необхідно перетворити внутрішню складову. Удача буде з вами, якщо ви налаштуєте свій світогляд на потрібну хвилю. У цьому вам допоможуть три речі:

  • афірмації;
  • медитації;
  • слідування законам Всесвіту.

Всі три пункти спрямовані на поліпшення енергетики, на зміцнення структури вашого біополя. Одне випливає з іншого, тому сильне біополе і хороша енергетика породять позитивні думки, а ті, у свою чергу, не дозволять вам вимовляти слова, що відлякують фінансову фортуну.

Афірмації — це особливі фрази, які налаштовують вашу енергетику на успіх. Ви повторюєте собі, що здатні стати багатшими, що ви не гірше інших, що ви розумні та успішні. Після цього саме так і стає, бо ваш мозок краще сприймає реальність, відтинаючи негатив. Афірмації є відмінною заміною словами, про яких піде мова нижче. Це їх пряма протилежність. Є спеціальні афірмації на гроші, які допомагають тисячам людей по всьому світу знаходити в собі сили повірити в силу думки та забути про невпевненість.

Медитації — це заглиблення в самих себе. Вони краще допомагають знайти відповіді на складні питання. Вони допомагають ставати тими, хто ви є насправді. Це дуже хороший помічник для тих, хто працює дуже багато та часто втомлюється. Медитації можна використовувати для відпочинку, для пошуку мотивації, для видалення негативних програм. До речі, про негативні програми. Саме вони є вінцем творіння вашої невпевненості та депресій. Медитації допоможуть піти і від них, але для цього вам буде потрібно визнати наявність проблеми.

Невдачі починаються, коли ви допускаєте таку ймовірність. Іншими словами, світ стає таким, яким ви його собі уявляєте. Це один із законів Всесвіту, званий законом тяжіння. У вас є чистий аркуш — це ваше життя. Ви малюєте на цьому аркуші за допомогою своїх думок. Якщо малюнок вам не подобається, то його можна зафарбувати. Стерти не вийде, але намалювати поверх нього щось інше завжди можна. Закони Всесвіту обов'язкові до виконання, бо вони навчають вас правильним прийомам малювання».

Небезпечні фрази, відразливі гроші

Перша Фраза: я не можу це зробити. Ви можете все, бо ви людина. Ви є вінцем творіння, найскладнішим організмом у Всесвіті. Вчені не можуть визначити, яким є межа розвитку особистості. Єдина проблема, яка стоїть перед нами — це старіння, тому не втрачайте ні хвилини свого життя. Ідіть вперед, рвіться в бій, вирішуйте свої проблеми і займайтеся улюбленою справою, щоб заробляти гроші.

Фраза друга: мені ніколи не стати багатим. Це ще одна негативна установка, що породжує в людині впевненість у тому, що вона невдаха. Коли ви говорите так, навколо вас ніби закриваються енергетичні двері, крізь які не проходять позитивні хвилі Всесвіту. Це лише ваша думка, причому вона абсолютно невірна. Ніколи не стати багатим судилося тільки тим, хто цього зовсім не хоче. Говорите собі частіше: «Я стану багатим/багатою».

Фраза третя: у мене немає на це часу. Час є завжди. Вам необхідно лише правильно його розподілити. Правильно розставлені пріоритети — це левова частка успіху. Якщо у вас поки що не виходить отримувати гроші за своє хобі, за плоди ваших праць, то більше працюйте, не забуваючи про розвиток своїх навичок. Час є, просто потрібно його виділити. Лінь — це основна проблема в пошуку вільної хвилинки для роботи, для самовдосконалення.

Четверта Фраза: щастя не в грошах. Абсолютно вірно, не в грошах. Сучасне суспільство і суспільство в цілому побудоване на обміні. Обмін — це коли ви віддаєте те, що у вас є в надлишку, купуючи те, чого у вас немає. Гроші — це простий еквівалент нажитого майна. Це не страшні папірці, як багато релігії кажуть про це. Це зручний спосіб замінити те, що у вас є, на те, чого у вас немає. Щастя саме в грошах, бо вони показують світові і вам самим, наскільки наполегливо ви працюєте. Абсолютно не важливо, ким ви хочете стати. Важливо лише те, наскільки велике ваше бажання стати кращими. Гроші — це не зло, адже вони допомагають нам купувати те, про що ми мріємо.

Фраза п'ята: гроші даються важко. Це правда тільки тому, що потрібно знайти в собі сили хотіти щось так сильно, щоб забути про навіть найменший шанс невдачі. В цілому ж гроші не даються важко. Якщо ви працюєте на роботі, яка не приносить вам задоволення, то це тільки ваш вибір. Звичайно, ситуації бувають різні, але у кожного з нас є шанс покращити якість свого життя та життя своєї родини. Говоріть собі частіше: «Гроші мене люблять, бо я багато працюю».

Фраза шоста: життя несправедливе. Ще як справедливе! Більш того, воно налаштоване до вас прихильно. Тільки ви маєте повну владу над світом, який створюєте навколо себе. Це необхідно пам'ятати. Все, що оточує вас зараз, повністю відображає ваші думки, вашу віру, ваш настрій. Життя справедливе до нас, бо воно дозволяє змінювати реальність лише силою думки та слів, які ми вимовляємо. Говоріть частіше: «Життя справедливе до мене».

Фраза сьома: у мене немає грошей. Будь-які фрази, побудовані на запереченні, небезпечні. Якщо вони стосуються грошей, то вони небезпечні подвійно. У вас є гроші, вони просто не знайшли свого шляху для появи у вашому житті. Всередині вас є вогонь, який не під силу загасити. Він може згаснути, але його завжди можна розпалити. Не бійтеся шукати самих себе.

Не ставте заробітки на перше місце. Найголовніше в житті — це задоволення. Отримуючи задоволення від якогось процесу, ви автоматично стаєте в чомусь все краще і краще, а потім все йде як по накатаній. Потрібно вміти витрачати гроші, вміти їх вкладати, одночасно не ставлячи це в главу кута. Гроші повинні бути приємним доповненням до життя.

Слідкуйте за всім, що відбувається навколо вас. Всесвіт завжди дає нам невеликі, ледь помітні знаки долі, які слід сприймати правильно. Люди з самої давнини помітили, що є якісь особливі події, які ніколи не відбуваються просто так. Використовуйте кожну можливість для того, щоб стати багатшими.

Джерело