Анастасія Лопата виграла матч стартового кола турніру ITF у США

Анастасія Лопата виграла матч стартового кола турніру ITF у США

25.09.2024 10:34 джерело 19-річна українка Анастасія Лопата уперше в сезоні зіграла на турнірі Міжнародної тенісної федерації (ITF).

Як повідомляє BTU, на змаганнях W75 у місті Темплтон (США) із призовим фондом $60,000 Анастасія, яка отримала wild card до основної сітки, розгромила 275-ту «ракетку» світу Карсон Бренстайн із Канади – 6:1, 6:1, передає джерело.

Суперниці провели на корті 1 годину 23 хвилини.

Українка з 2022 року навчається в Університеті Джорджії, виступає у студентській тенісній лізі NCAA. Минулого сезону команда Лопати дійшла до фіналу національного чемпіонату (поступилася команді Техаського університету Ей-енд-ем), а сама вона зіграла у фіналі індивідуального чемпіонату NCAA, ставши найнизькорейтинговішою тенісисткою в історії, якій вдалося дійти до вирішального матчу (поступилася у трьох сетах американці Алексі Ноель).

Джерело