Андрій Шевченко провів важливі зустрічі під час конгресу УЄФА

Андрій Шевченко провів важливі зустрічі під час конгресу УЄФА

13.02.2024 09:41 джерело На полях чергового 48-го конгресу УЄФА, який відбувся у Парижі, президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко провів низку робочих зустрічей з іноземними партнерами.

Спочатку очільник українського футболу і генеральний секретар УАФ Ігор Грищенко обговорили питання співпраці з делегаціями Німеччини та Італії, передає джерело. 

«Провели зустрічі з делегаціями Німеччини та Італії. Обговорили можливість вивчення досвіду з підготовки й навчання тренерів та організації літніх футбольних таборів для українських дітей», – розповів Андрій Шевченко.

Далі була зустріч із президентом УЄФА Александером Чеферіном та головою ФІФА Джанні Інфантіно.

«На зустрічі з президентом УЄФА Александером Чеферіном обговорили питання найближчих кроків нового керівництва УАФ та неприпустимість повернення російських команд до міжнародних змагань, – зазначив президент УАФ. – Отримав привітання з обранням від очільника ФІФА Джанні Інфантіно. Кожна така зустріч – можливість нагадати світу про Україну. Пан Інфантіно підтвердив підтримку з боку ФІФА розвитку українського футболу «на полі та за його межами». Зокрема, ми обговорили співпрацю з фундацією ФІФА та участь у програмах із розвитку молодого покоління футболістів».

Закінчилася насичена програма роботи української делегації на конгресі УЄФА зустріччю з колегами з Франції та Хорватії.

Джерело