Be a referee! – новий спільний проєкт УЄФА та УАФ

Be a referee! – новий спільний проєкт УЄФА та УАФ

26.12.2023 12:49 джерело Союз європейський футбольних асоціацій (УЄФА) запустив нову кампанію Be a referee! 

Її мета – підвищити обізнаність про арбітраж, підкреслити значення футбольних суддів та надихнути молодих людей розпочати кар'єру рефері, передає джерело. 

Акція стала частиною програми, у межах якої УЄФА допомагатиме національним асоціаціям у їхній роботі з метою залучити близько 40 000 нових арбітрів за сезон. Українська асоціацій футболу (УАФ) активно співпрацює з УЄФА у цьому напрямку, оскільки, враховуючи зростання кількості дитячо-юнацьких змагань та турнірів аматорського рівня, молоді арбітри вкрай необхідні в Україні.

Голова комітету арьітрів УАФ Лучано Лучі, підбиваючи підсумки року, зазначив, що Україна багата на молоді таланти, і підкреслив, що успіх приходить лише завдяки титанічним зусиллям і бажанню розвиватися. Куратор молодих арбітрів Сергій Лисенчук на підсумковому засіданні комітету доповів, що, попри складну ситуацію в країні, у Будинку футболу УАФ було проведено кілька робочих семінарів із найперспективнішими рефері.

Також у регіонах ведеться пошук та відбір молодих талантів. Уся ця діяльність комітету арбітрів УАФ відбувається відповідно до програми УЄФА із залучення та підготовки нових арбітрів. Також із нашими закордонними партнерами було проведено вебінар для молоді, на якому було наголошено на важливості ролі арбітрів у створенні безпечного середовища для учасників змагань, розвитку та зміцненні відносин у футбольному співтоваристві.

Було визначено й важливу функцію арбітрів щодо інструктажу із безпеки у проведенні матчів.

Також КА УАФ співпрацює у державному проєкті для підлітків, допомагаючи з вибором майбутньої професії. Це соціальний напрямок у межах спільної програми УЄФА та УАФ. 

Лучано Лучі зазначив, що завдяки ЗСУ та підтримці УАФ ми маємо можливість на постійній основі займатися даними соціальними програмами роботи з молодими арбітрами. 

Джерело