Більше ніякого затхлого запаху: одяг у шафі завжди буде приємно пахнути

Щоб у шафі не було затхлого запаху, винайдено спеціальні ароматизатори. Але ми знаємо кілька хитрощів, завдяки яким можна позбутися неприємних запахів у шафі, не купуючи ароматизатор, інформує Ukr.Media.

Активоване вугілля

Активоване вугілля має здатність поглинати неприємні запахи. Загляньте в аптечку. Можливо, там є зайва пачка активованого вугілля.

Дістаньте кілька таблеток, помістіть їх у невелику ємність і поставте її на нижню полицю шафи. Вугілля вбере в себе весь затхлий запах. Також засіб можна поміщати в тумбочку для взуття, і навіть холодильник.

Якщо немає вугілля, не біда.

Харчова сода

Ще одна речовина, що поглинає запах — харчова сода. Вона-то вже, напевно, у вас знайдеться. Кілька столових ложок соди насипте в мисочку і поставте її в шафу. Сода поглине сторонні запахи.

Кускове мило

А якщо ви хочете, щоб у шафі приємно пахло, то можете для цієї мети використовувати кускове мило.

Просто зніміть з мила упаковку і покладіть його в шафу. Мило впорається роллю ароматизатора.

Ефірна олія

Також можна зробити ароматизатор за допомогою ефірної олії.

Нанесіть кілька крапель олії на ватний диск і сховайте його на полиці в шафі. Періодично не забувайте оновлювати запах.

Мішечок з травами

Якщо полюбляєте приємний аромат троянд, лаванди чи трав, то складіть сухі рослини в мішечок із бавовни, льону чи органзи. Цей мішечок потрібно покласти в шафу.

Натуральні матеріали відмінно пропускають запах, і у вашій шафі завжди буде відчуватися улюблений аромат. Запаси трав можна самостійно зробити влітку, а потім періодично оновлювати вміст саше.

Усі ці способи прості й бюджетні та з успіхом замінюють магазинні хімічні ароматизатори.

Джерело