Цінні поради, які допоможуть не погубити своє волосся взимку

Волосся переживе цю зиму (і цілком ймовірно, що дуже вдало), якщо ви внесете коригування у свій домашній догляд, інформує Ukr.Media.

Не думайте, що шапка і «якась масочка» раз на пару тижнів врятує вашу шевелюру від усіх бід. Холодна пора року вельми витончено випробовує волосся на міцність.

Про те, яких "сюрпризів" волоссю чекати від зими і як дати погоді гідну відсіч, розповіли стилісти.

Зимовий період — це час різких перепадів температур та опалювального сезону із сухим повітрям у приміщеннях. Також погіршується кровообіг голови, через носіння головних уборів спазмуються судини і приплив поживних речовин до цибулини волосся знижується.

Але це не все! Волосся стає більш сухим і тьмяним по всій довжині. Їхній ліпідний баланс порушується, зачіска починає електризуватися.

Вже страшно? Не хвилюйтесь! Просто настав час для коригування домашніх та салонних доглядів.

Пустіть у хід усі засоби, здатні наситити волосся необхідними елементами (вологою, протеїнами, ліпідами).

Важливо створити плівку, що огортає, на поверхні, яка утримає ці «дорогоцінності» всередині кожної волосини.

Що стосується головних уборів, то важливо пам'ятати, що в ідеалі вони мають бути з якісних та натуральних матеріалів. Завдання шапки чи хустки не лише захищати від холоду, а й не перегрівати шкіру голови. Оскільки термічні ефекти у приміщенні та на вулиці різко відрізняються, наші судини можуть спазмуватися. А це шкідливо!

Перед вами чек-лист по догляду за волоссям у зимовий період

  • Мийте голову водою комфортної для вас температури.
  • Сушіть насухо природним чином або феном. Дайте волоссю охолонути перед виходом на вулицю протягом 15-30 хвилин (мінімум!). Мокре волосся в морози стає ламким від замерзання вологи всередині волосся.
  • Якщо ваше волосся стало швидше бруднитися, міняйте шампунь. Важливо, щоб шкіра голови не пересихала і сальні залози не працювали в авральному режимі.
  • Один раз на тиждень робіть поживний догляд з оліями та масками.

  • Заберіть якомога далі засоби глибокого очищення волосся. Ви ж не бажаєте його пересушити?

  • Обов'язково наносьте незмивний догляд, який формує на волоссі захисну плівку. Не перестарайтеся! Наносите не дуже багато і лише на кінчики.

  • По можливості включіть салонні процедури, спрямовані на глибоке відновлення волосся.

  • Тоді ваше волосся відповість вам вдячністю і залишатиметься блискучим і шовковистим навіть узимку!

    Джерело