Декілька цікавих способів використання активованого вугілля не за призначенням

Активоване вугілля відоме своїми властивостями очищення організму, але його можна використовувати не лише для фільтрації. Цей матеріал має низку унікальних властивостей, які можуть здивувати вас в різних сферах побуту. Давайте розглянемо деякі неочікувані способи використання активованого вугілля, інформує Ukr.Media.

Більшість господинь звикли зберігати всі ліки в одному місці. Однак активоване вугілля кладуть зовсім не в аптечку, а в шафу з посудом. Річ у тім, що вони вважаються чудовими помічниками в побуті й захищають одразу від кількох нагальних проблем. Наприклад, від неприємного запаху, зайвої вологи та цвілі. Досить покласти кілька таблеток у шафу до тарілок і кухлів, щоб там завжди було сухо і приємно пахло.

Також помістіть активоване вугілля в холодильник, щоб воно поглиблено абсорбувало запахи їжі, щоб вони не переносились на інші продукти. Це екологічно чистий і безпечний метод заміни хімічних дезодорантів.

Додайте активоване вугілля до фільтрів для води вдома. Воно не лише покращить смак та запах, але й видалить деякі хімічні забруднення, що можуть знаходитися у водопровідній воді.

Додайте активоване вугілля до скрабів або масок для обличчя. Воно може допомогти вивести токсини, зайвий жир та інші забруднення, залишаючи шкіру свіжою та очищеною.

Джерело