Джинси + светр: як носити звичне поєднання, щоб це не виглядало нудно

Мабуть, ніхто не буде сперечатися, що найпоширеніше поєднання одягу — це джинси і светр. Принаймні, в холодну пору року. Це ті речі, які деякі з нас просто дістають з шафи і надягають, не замислюючись. Але як часто саме це поєднання і робить наш образ абсолютно ніяким — безликим, нудним і прісним, інформує Ukr.Media.

Спочатку розповімо рецепт, як носити джинси і светр, щоб вони виглядали набагато цікавіше. Все дуже просто: треба носити їх окремо. Саме разом ці дві речі створюють такий розслаблений casual, який багатьох жінок пробачить. Щоб цього уникнути, треба додати в образ контраст.

З чим поєднувати светр?

Грубість, об'ємність, "м'якість" і "рихлість" светрів краще зіграють не з джинсами, а з більш ніжними і м'якими матеріалами. Або, навпаки, фактурними, які тримають форму, класичними. Що це означає? Що светри і світшоти краще комбінувати зі спідницями і штанами.

Светр + спідниця

Светр + штани

Як носити джинси

Денім — жорстка, грубувата і максимально непластична тканина. Повсякденна, тому часто сприймається як робочий матеріал (власне, спочатку це і була тканина для робочих комбінезонів). Тому джинсам теж потрібен контраст.

Джинси + класичний жакет і пальто

Джинси + блузки

Джинси + строгі сорочки

Джинси + шкіра

А якщо все-таки разом?

Загалом, зрозуміло, що найпростіший рецепт вдалого використання джинсів і светра — це не поєднувати їх взагалі. А що, якщо все ж хочеться? Що зробить поєднання джинсів і светра стильним і цікавим?

Строгий жакет, який зробить весь цей casual образ більш серйозним і зібраним.

Пальто або тренч

Добре працює пальто або тренч. Але тут є ризик: якщо ми на просте поєднання джинсів і светра надягаємо стильне пальто, то потім, зайшовши в приміщення і знявши верхній одяг, ми знову залишаємося в безликих джинсах і светрі

Светр-оверсайз

Коли в пару до джинсів вибираються дуже пластичні светри. Вони носяться недбало, з приспущеними плечима, заправлені за ремінь і так далі.

Взуття та аксесуари

Часто додається багато аксесуарів, які як раз весь образ і витягують. Взуття, яке стає акцентом. Шарфи, які забирають на себе майже всю увагу. І незвичайна фактура светра.

Джерело