Додайте ці 2 інгредієнти в шампунь і через місяць забудете про рідке волосся

Як ви знаєте засоби від випадіння волосся, для стимуляції росту коштують не дешево і дуже часто вони не працюють або мають тимчасову дію. На щастя є альтернатива — дві ефірні олії, які потрібно додати по кілька крапель у шампунь, збовтати пляшку, щоб все змішалося, і вимити голову. Зазвичай на 250 мл додають по 4 краплі ефірної олії розмарину і мандарина. Купити їх не складе труднощів, вони продаються в будь-якій аптеці. Але не забувайте що їх можна ще в маски для волосся додавати, не тільки в шампунь!

Дуже часто дію ефірних олій не дооцінюють і залишають їх осторонь порівняно зі звичайними оліями, які часто використовують для краси вашого волосся, для його відновлення і зволоження. Але ж ефірні олії теж дуже корисні, вони здатні живити ваше волосся, згладити лусочки волосся і надати волоссю красивого блиску. До того ж ці олії менш щільні, не жирнять волосся і змити їх у рази легше (якщо використовуєте в чистому вигляді), інформує Ukr.Media.

А в разі додавання в шампунь вони змиються разом з водою, але водночас вплинуть на шкіру голови, зміцнивши волосяні цибулини і зменшивши тим самим випадіння волосся.

Після того, як ви закінчите користуватися шампунем, скажімо через 2 місяці, ви просто не впізнаєте своє волосся! Його зовнішній стан помітно покращиться і в густоті воно додасться! Усім радимо спробувати!

Джерело