ДТЕК виготовив мільйон запчастин та 14 комбайнів для стабільної роботи шахт взимку

Завдяки роботі машинобудівників шахтарі продовжують видобувати вугілля у максимально можливих обсягах ілюстративне фото: ДТЕК

ДТЕК наростив обсяги законтрактованого імпортного вугілля з Польщі до 280 тис. тонн

Машинобудівники «ДТЕК Енерго» виготовили 14 комбайнів і майже мільйон запчастин для стабільного видобування вугілля протягом опалювального сезону. Про це йдеться в повідомленні компанії. 

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Для надійнішого проходження Україною осінньо-зимового періоду за десять місяців цього року машинобудівники виготовили та відремонтували 695 одиниць ГШО (гірничо-шахтного обладнання – ред.). З ключового – випустили 14 нових прохідницьких та очисних комбайнів. Додатково забезпечили українських шахтарів майже 931 тисячею запчастин та комплектуючих», – йдеться в ньому.

Зазначається, що завдяки роботі машинобудівників шахтарі продовжують видобувати вугілля у максимально можливих обсягах та забезпечувати необхідні запаси палива. Це допоможе підтримати надійну роботу українських теплоелектростанцій і енергосистеми України в цілому, зазначають в компанії.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Теплоелектростанції, особливо в період нелегкого опалювального сезону, мають бути забезпечені достатньою кількістю вугілля. А для цього усі потреби вуглевидобувних підприємств у гірничо-шахтному обладнанні мають бути забезпечені в повній мірі. Робимо для цього усе можливе», – наголосив генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.

Нагадаємо, ДТЕК наростив обсяги законтрактованого імпортного вугілля з Польщі до 280 тис. тонн.

Джерело