Екскерівника Херсонської обласної медичної установи підозрюють у чималій розтраті коштів | Кримінальні новини

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури екскерівнику центра екстреної медичної допомоги та медицини катастроф заочно повідомлено про підозру у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем.

За даними слідства, підозрюваний у травні 2022 року пішов на співпрацю із ворогом. Чоловік став так званим «в.о. головного лікаря» цієї ж установи, яку перереєстрував в окупаційній адміністрації Херсонської області.

У липні та вересні 2022 року від імені українського закладу охорони здоров’я уклав дві угоди загальною вартістю майже 1 млн 800 тис. грн із ФОП, яке вело господарчу діяльність на окупованій території. Роботи передбачали проведення поточного ремонту внутрішніх приміщень одного поверху підстанції швидкої.

Кількома траншами за підписом підозрюваного гроші з рахунку захопленої установи незаконно були переведені на рахунок «виконавця». Крім того, в іншого ФОП чоловік замовив послугу технічного нагляду на загальну суму понад 24 тис. грн. Таким чином допустив розтрату бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

За матеріалами Херсонської обласної прокуратури

Джерело