Експерти із клінінгу пояснили, чому потрібно негайно викинути віник

Звичайний віник безнадійно застарів для прибирання — він збирає великий бруд, але при цьому піднімає у квартирі великі клуби пилу. Як пояснюють експерти з прибирання, замість застарілої мітелки вдома потрібно тримати пару-трійку пилососів і сучасну швабру, інформує Ukr.Media.

Віник — це атавізм, в ньому немає жодної практичної користі, крім шкоди. Сухе прибирання віником піднімає пил у повітря. Велике сміття ви зберете, але в повітрі залишиться маса пилу. У квартирі прибирання краще проводити пилососом, заявили фахівці.
На думку експертів, не варто вдома обмежуватися одним пилососом: ідеально, якщо їх буде три. Робот-пилосос може провести самостійне прибирання приміщень, поки всі на роботі. Може також стати в пригоді бездротовий пилосос, яким можна швидко прибрати розсипану крупу на кухні або зібрати сліди бруду від взуття біля порога. Для генерального прибирання оптимально підійде стаціонарний пилосос або швабра з мопом (тканинна насадка на швабру).

Шваброю можна робити як сухе прибирання, так і вологе. Пилососом або шваброю можна і стелі, і стіни протерти від пилу, будинок буде чистий. Усі ці гаджети набагато кращі, ніж віник, підкреслили експерти.

Джерело