Фонд Світоліної керуватиме збірною України у Кубку Біллі Джин Кінг

Фонд Світоліної керуватиме збірною України у Кубку Біллі Джин Кінг

18.12.2023 10:42 джерело Федерація тенісу України (ФБУ) оголосила про передачу прав на управління жіночою національною збірною в Кубку Біллі Джин Кінг Фонду Еліни Світоліної.

Про це овадомляє пресслужба федерації, передає джерело. 

«Федерація тенісу України (ФТУ) оголошує про передачу управління жіночої тенісної збірної України в Кубку Біллі Джин Кінг до Фонду Еліни Світоліної на наступні чотири роки (2024-2027). Цей історичний крок підкреслює бажання ФТУ об'єднати зусилля з Фондом Еліни Світоліної для забезпечення збалансованого підходу до розвитку жіночого тенісу в Україні. Еліна Світоліна, найуспішніша українська тенісистка, братиме активну участь у формуванні стратегії та підготовці збірної до високих стандартів змагань», – зазначається у повідомленні.

«Сьогодні шість українських спортсменок входять до числа 100 найуспішніших тенісисток світу. І під керуванням фахової  команди фонду національна збірна здатна продемонструвати високий результат у Кубку Біллі Джин Кінг – жіночому командному чемпіонаті світу з тенісу. У нас є всі шанси на те, аби привезти кубок в Україну», – прокоментувала це рішення Еліна Світоліна.

Джерело