Гімнаст Ковтун та шпажистка Максименко – найкращі спортсмени квітня

Гімнаст Ковтун та шпажистка Максименко – найкращі спортсмени квітня

01.05.2024 12:36 джерело Відбулося чергове засідання експертної комісії НОК України з визначення найкращих спортсменів та тренерів місяця.

Як повідомляє НОК, традиційно під час визначення переможців конкурсу «Найкращий спортсмен місяця» враховувалися результи виступів українських атлетів на провідних міжнародних змаганнях в олімпійських видах програми, передає джерело.

Відтак, «Найкращим спортсменом квітня 2024 року» визнано Іллю Ковтуна – триразового чемпіона Європи з гімнастики спортивної у вправах на поперечині, паралельних брусах та команді (м. Рімін, Італія).

«Найкращим тренером квітня 2024 року» стала Ірина Горбачева (Надюк) – особиста наставниця Іллі Ковтуна.

За підготовку найкращого спортсмена квітня 2024 року нагороду отримають також Українська федерація гімнастики та Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна».

Серед юних атлетів беззаперечну перевагу було віддано Анні Максименко, яка в квітні поточного року стала чемпіонкою світу з фехтування серед кадетів в особистих змаганнях жіночої шпаги (м. Ер-Ріяд, Саудівська Аравія). Тож їй присвоєно звання «Найкраща юна спортсменка квітня 2024 року». Її особистого наставника Андрія Орліковського відзначили як «Найкращого тренера юної спортсменки квітня 2024 року».

Джерело