Як довго можна спати в піжамі, не стираючи її — відповідь експертів здивує багатьох

Сон у м'якій та затишній піжамі — це одне з найприємніших насолод, яким можна насолоджуватися вночі. Проте, не всі точно знають, як часто потрібно прати піжаму. Відповідь може виявитися несподіваною і навіть неприємною для деяких людей, інформує Ukr.Media.

Експерти з гігієни звертають увагу, що на піжаму потрапляють усілякі забруднення з нашої шкіри, а також із навколишнього середовища.

На них накопичуються піт, шкірне сало, клітини шкіри, що відмерли, а також потенційні алергени і бактерії, які потім можуть розмножуватися.

За словами фахівців, піжами необхідно регулярно прати, і хоча деякі фахівці говорять, що частота прання залежить від індивідуальних переваг, інші дають конкретну пораду: після одного чи максимум трьох разів використання, а для людей, що пітніють ночами, піжаму слід міняти щодня.

Також фахівці зазначають, що на піжамах скупчуються пилові кліщі, які можуть сприяти появі чхання та нежиті протягом усієї ночі.

До речі, деякі люди зберігають піжаму під подушкою. Експерти не рекомендують цього робити. Одяг для сну слід зберігати у ящику чи шафі.

Джерело