Як прибрати жовтизну з волосся після освітлення

Чому волосся пожовкло?

Причин для цього дуже багато, тому це явище і дуже часто відбувається: неякісні фарби і недосвідчений майстер — тільки найбільш очевидні серед них, інформує Ukr.Media.

Хоча відбілювання волосся і освітлює їх, воно не позбавляє від вашого природного пігменту. У всіх брюнеток є помаранчеві і червоні відтінки у волоссі, які залишаються після сильного освітлення.

Ця діаграма показує основний пігмент, який має кожен відтінок волосся, і який колір ви, швидше за все, отримаєте після відбілювання.

Іншою причиною появи помаранчевого волосся є накопичення мінералів у вашому волоссі. Якщо у вас світле волосся, швидше за все воно пожовкне після деяких речовин у складі, наприклад, сульфатів.

Як прибрати жовтизну волосся?

Вам не треба знову йти в салон і освітлювати волосся ще більше, так ви його тільки зіпсуєте. Логіка тут полягає в нейтралізації кольору. Дивлячись на колірне колесо ви побачите, що протилежним жовтому є фіолетовий, який нейтралізує ці відтінки. Ось чому більшість тонуючих шампунів синього і фіолетового кольорів — для знебарвлення вашого пігменту.

Тонер

Якщо ви звернулися до хорошого майстра, швидше за все, він відразу затонує вам волосся після освітлення. Якщо ж цього не сталося, сходіть в салон або спробуйте тонер вдома для нейтралізації жовтизни в прохолодний відтінок.

Яблучний оцет

Якщо ви більше не хочете наносити фарби, тонери та інші засоби на своє волосся, спробуйте натуральний варіант — яблучний оцет. Для цього вам знадобиться кілька крапель синього або фіолетового рідкого харчового барвника, 2 столові ложки яблучного оцту, 2-3 столові ложки кокосового масла і 1 стакан води.

  • Нанесіть кокосове масло на волосся перед сном.
  • Змішайте інші інгредієнти, вимийте і підготуйте волосся вранці. Потім промийте їх сумішшю з оцтом. Повторюйте це кожні два тижні, щоб побачити результат.
  • Шампунь або синій барвник

    Можете просто додати синій або фіолетовий барвник у свій шампунь для волосся, а можете купити спеціальний для нейтралізації жовтизни. Тільки зверніть увагу, щоб у ньому не було аміаку або окислювачів у складі, бо вони шкідливі для волосся.

    Джерело