Як розтягнути джинси до потрібного розміру і довжини

Досить набрати зайвий кілограм, і джинси тут же стають надто тісними. Ось тут і виникає питання: чи потрібно намагатися схуднути або все ж краще задуматися, як розтягнути джинси, інформує Ukr.Media.

Існує кілька способів зручного, простого й гарантованого збільшення об'єму джинсового виробу.

Не варто забувати, що джинсова тканина — досить еластична, щільна і не рветься. Це її незаперечний плюс.

Обприскування

Першим і найпростішим способом розтягнути джинси є звичайне обприскування.

Для цього потрібно вибрати відрізок джинсового виробу, в районі якого відчувається дискомфорт і стислість. Таких місць зазвичай три: відрізок в області стегон і сідниць або пояс джинсів.

Питання, як розтягнути джинси на стегнах, мабуть, одне з тих, яке задають найчастіше. Що ж робити? Взяти двома руками виріб за бічні місця пояса й потягнути в різні сторони кілька разів плавними рухами.

Розтягування у довжину

Якщо джинси виявилися занадто короткі або сіли після прання, можна спробувати їх потягнути в районі вертикальних швів вздовж колош.

Для цього потрібно взяти штанини в районі внутрішнього шва в тому місці, звідки штанина починає розширюватися від коліна в бік гомілки, і також плавно потягнути.

Важливо пам'ятати, розтягувати тканину не варто в тонких місцях або там, де є дірки.

Цікавить питання, як розтягнути джинси всього на один розмір? Для точності до і після процесу розтягування рекомендується взяти сантиметр і виміряти область, яка буде розтягуватися. Отримані результати необхідно порівняти.

Для цього знадобиться пляшечка з розпилювачем. Можна взяти ємність від будь-якого миючого засобу, який вже закінчився. У нього потрібно набрати теплу чисту воду.

Розтягувати джинси цим способом потрібно продовжувати в наступній послідовності:

  • спочатку побризкати область, яку потрібно розтягнути, і переконатися, що тканина намокла з зовнішньої і внутрішньої сторін;
  • на мокру область в районі кишені, якщо розтягується область стегон і талії, потрібно стати ногою. Якщо тягнеться штанина, потрібно стати на сухий відрізок тканини, розташований вище коліна;
  • взяти протилежну частину джинсів (штанину) і ретельно потягнути на себе. Головне — не робити це різко. Процедуру потрібно повторити 10 разів для надійності, а витягати в напрямку, в якому хочеться розтягнути.

У процесі виконання цих дій важливо пам'ятати, ґудзик в області талії потрібно розстібати, інакше виріб може порватися. Також не можна тягнути кишені або застібки на штанях.

Після проведеної процедури також необхідно виміряти потрібні області сантиметром.

Замочування

Даний спосіб може здатися не дуже приємним, оскільки вимагає безпосередньої участі. Разом з тим метод — надійне рішення питання, як розтягнути джинси в домашніх умовах.

Спочатку потрібно надіти джинси. Звичайно, такий спосіб не підходить до тих випадків, коли штани настільки малі, що в них неможливо і влізти.

Потім слід набрати ванну з теплою водою. Для кращого ефекту можна додати м'яку ароматну піну для ванни. Мийні засоби зазвичай прекрасно розм'якшують навіть найбільш щільну тканину.

Потім потрібно сісти прямо в джинсах в теплу ванну і почекати хвилин п'ятнадцять, поки тканина повністю не просочиться, і виріб не стане вільним.

Наступні 10 хвилин можна, не поспішаючи, розтягувати внутрішні шви штанин і область поясу і сідниць.

Потім слід вийти з ванної, спустити воду і почекати, поки тканина трохи підсохне, щоб не забруднити блакитним барвником ванну кімнату.

Поклавши на підлогу рушник або клейонку, потрібно зробити якісь фізичні вправи ногами: присідання, випади і т. п.

Продовжуючи лежати або сидіти на клейонці або рушнику, слід дочекатися, поки джинси висохнуть, прийнявши потрібні форми і вигини. Важливо помістити джинси на свіже повітря для повного висихання.

Сушарок варто уникати, тому що там виріб знову сяде.

Для розтягування джинсових виробів краще прати вручну. Подібну процедуру слід повторити декілька разів, щоб вони остаточно розтягнулися і лягли по формі.

Праска

Іншим доступним і легким рішенням питання, як розтягнути джинси в поясі в домашніх умовах, є прасування.

Для цього потрібно взяти праску і виставити її на режим відпарювання. Вологе повітря розгладить нерівності і розігріє тканину, яка від високої температури і вологості збільшується у своїх обсягах.

Для закріплення нових розмірів потрібно надіти штани, поки вони ще теплі, і трохи походити.

Розширювач

Крім звичайних домашніх способів, продаються спеціальні пристосування для розтягування.

Для того щоб правильно скористатися, потрібно застебнути джинси на блискавку і ґудзика, а потім їх намочити. Потім вставити пристосування в область талії, зафіксувавши його, і поступово збільшувати довжину. Цей спосіб відмінно підходить для еластичного деніму.

Джерело