Як відмити біле шкіряне взуття — геніальний лайфхак, до якого ніхто сам не здогадається

Тим, хто любить білі кросівки, знайомий той біль, коли помічаєте, що взуття потемніло від бруду. Але як вдихнути у улюблені кросівки друге життя та відбілити їх? А ми знайшли геніальний та простий спосіб, який працює, інформує Ukr.Media.

Якщо звичайний пил або свіжий бруд легко видалити з взуття, наприклад вологою серветкою для взуття, то як позбутися того, що в'їлося? Існують, звичайно, хімчистки для взуття, але далеко не всі можуть дозволити собі за чистку віддавати шалені гроші.

Зате існує лайфхак, який гарантовано поверне вашому білому шкіряному взуттю свіжий вигляд і оновить. Залежно від забруднення, можливо, навіть вдасться повернути первісний вигляд. В інших випадках хоча б позбавитися жовтого відтінку.

Геніальність цього способу в тому, що всі інгредієнти є у вас вдома, але з'єднати їх в один чудо-засіб самостійно ви не додумалися б. То що треба робити, щоби відмити білі шкіряні кросівки? У невелику ємність додати трохи прального порошку, залити його наполовину перекисом водню і додати одну таємну складову.

Це звичайний столовий оцет. Заливаєте трохи в ємність з порошком і перекисом, дістаєте стару зубну щітку і перемішує. На ваших очах розпочнеться хімічна реакція — з'явиться багато піни. Саме їй варто за допомогою щітки чистити забруднення. Повторюючи цей спосіб кілька разів, у вас вийде повернути шкіряному взуттю початкову білизну.

Джерело