Євген Жук став найкращим бомбардиром відбіркового турніру Євро з футзалу

Євген Жук став найкращим бомбардиром відбіркового турніру Євро з футзалу

18.04.2025 11:16 джерело Збірна України з футзалу з максимальним результатом завершила кваліфікацію на чемпіонат Європи 2026 року, посівши перше місце у групі 1.

Як повідомляє пресслужба УАФ, підопічні Олександра Косенка здобули шість перемог у шести матчах і вийшли до фінальної частини Євро-2026. Найкращим бомбардиром усієї кваліфікації став універсал збірної України Євген Жук, передає джерело.

32-річний український футзаліст у шести матчах відбору на Євро-2026 відзначився дев'ятьма забитими м'ячами.

Додамо, що жеребкування фінального турніру заплановано на 24 жовтня. Під час церемонії на «Жальгіріс-Арені» в Каунасі сформуються чотири групи по чотири збірні, і по дві найкращі команди кожного квартету потім вийдуть до чвертьфіналу.

Джерело