Жіноча коротка стрижка: проблеми, які можуть чекати на вас після різкої зміни іміджу

Здається, що з коротким волоссям доводиться не так сильно мучитися, особливо якщо вранці немає часу на якісне укладання. Стилісти готові посперечатися — коротка стрижка має свої значущі мінуси. Експерти розповіли нам про проблеми, які можуть на вас чекати після такої кардинальної зміни довжини волосся, інформує Ukr.Media.

Ви можете легко зіпсувати укладку

Як вважають фахівці, укладку дуже легко зіпсувати саме на короткому волоссі, якщо, наприклад, ви лягли спати з мокрою головою. Дівчата з коротким волоссям знають, про що йдеться. Вранці більше часу витрачаєш на відновлення форми, якщо у вас коротке волосся, хоча з довгим може бути така ж проблема, але з ним простіше — зав'язуєш хвіст. Коротке волосся доведеться укладати всіма правдами і неправдами. Подумайте, чи готові ви витрачати стільки часу зранку.

Обличчя візуально може стати повнішим

Не всі замислюються про такий побічний ефект. Річ у тім, що деякі стрижки на короткому волоссі дійсно роблять обличчя повнішим. Ваш майстер має враховувати вашу форму обличчя і попереджати про негативні наслідки. Так, квадратній формі обличчя точно не підійдуть стрижки з прямими лініями, а круглим — об'ємні зачіски з рваними краями. Обов'язково обговоріть усі нюанси.

Усі звертатимуть увагу на обличчя

Навіть якщо ви підібрали відповідну стрижку на коротке волосся, пам'ятайте, що коротке волосся завжди відкриває обличчя, а отже, увага буде спрямована на нього. Всі частини обличчя будуть помітнішими, те саме стосується і недосконалостей шкіри. Враховуйте, що короткі стрижки приковують увагу до вашого носа, губ, очей, якості шкіри. Також до вух і зони декольте. Якщо є проблеми в цих частинах, варто обрати стрижку середньої довжини, нижче вух.

Волосся забруднюється швидше

Цікавий факт — коротке волосся доводиться частіше мити, оскільки воно забруднюється набагато швидше. На короткому волоссі помітніше і лущення, і жирність біля коріння. Можливо, доведеться мити голову частіше, ніж ви планували, а якщо ви наразі працюєте над якістю волосся, часте миття може стати перешкодою на шляху до вашої мети. У цій ситуації варто почекати з короткою стрижкою.

Джерело