Корейські правила по догляду за волоссям

Корейський догляд на піку популярності вже багато років. А все тому, що він незвичайний, незрозумілий для нашого менталітету і що вже приховувати, знайти в банках можна навіть зміїну отруту, інформує Ukr.Media.

Кореянки поділилися 10 секретами по догляду за волоссям, які допоможуть зберегти красу і здоров'я локонів.

Розчісувати волосся перед миттям

Так ви згладите лусочки волосся, і вони будуть більш гладкими після миття. А ще розчісування стимулює кровообіг в шкірі голови, що позитивно впливає на ріст волосся.

Перед миттям добре намочити шкіру голови і волосся

Без цього не вийде великої кількості піни, за рахунок якої якраз відбувається очищення як шкіри голови, так і самого волосся. А ще важливо мити голову водою кімнатної температури. Не варто використовувати гарячу — це сушить шкіру.

Шампунь спінити в долонях і потім наносити на волосся

Коли ви додаєте воду в шампунь і збиваєте його в піну, ви знижуєте концентрацію очищувальних речовин. Це допоможе вам не пересушити шкіру голови.

Масажувати шкіру голови шампунем не більше 5 хвилин

У шампуні містяться очищаючі компоненти, які не варто тримати довго на шкірі — це може викликати сухість або алергію, особливо якщо у вас чутлива шкіра голови.

Добре змивати шампунь зі шкіри голови і волосся

Навіть якщо ви змили водою видиму пінку, на голові може залишатися шампунь. Тому гарненько очищайте шкіру голови і волосся від всіх нанесених очищувальних засобів.

Використовувати кондиціонер або маску для волосся

Це потрібно обов'язково робити при кожному митті голови. Так ви створите плівку на волоссі, яка затримає в них вологу і захистить від шкідливих зовнішніх впливів: вітру, сонця або сухого повітря.

Після очищення голови видалити вологу рушником

Акуратно промокніть волосся рушником, але не тріть його — це може його травмувати, зробити тьмяним і ламким. Надмірне тертя волосся розкриває його лусочки і призводить до пошкодження кінчиків.

Не розчісувати волосся, коли воно мокре

Мокре волосся дуже ніжне, його легко пошкодити. Наповнене вологою волосся легко тягнеться і просто обламується по довжині в процесі розчісування. Розчешіть волосся, коли воно повністю висохне.

Сушити волосся холодним повітрям

Гаряче повітря шкодить волоссю, робить його ламким, тому що забирає з нього забагато вологи. Направте потік повітря на свою долоню: якщо повітря обпалює руку, то воно буде обпалювати і волосся. При сушінні тримайте фен в 20-30 см від волосся. Чим ближче ви підносите фен, тим швидше сохнуть і перегріваються пасма.

Не лягати спати з мокрим волоссям

Коли ви регулярно лягаєте спати з мокрою головою, в подушці накопичується волога, в якій розмножуються пилові кліщі. Вони викликають роздратування, свербіж і алергію. А ще мокре волосся може пошкодитися від тертя об подушку.

Є стереотип, що корейський догляд підходить виключно кореянкам, бо у європейців інший тип і структура волосся. Але всупереч міфам, шампуні та інші засоби по догляду з Кореї відмінно підходять і для дівчат слов'янської зовнішності. Сьогодні корейським доглядом за волоссям користуються жителі всього світу.

Джерело