Косметологи назвали небезпечні для шкіри засоби для вмивання

Сьогодні багато хто використовує спеціальні засоби для вмивання та очищення шкіри обличчя, інформує Ukr.Media.

Однак важливо, щоб очищення було м'яким, не робило поверхню шкіри лужною, зберігало гідроліпідну мантію.

Якщо засоби залишають відчуття скрипу — це тривожний знак. Вони завдають шкоди і гідроліпідній мантії, і мікробіому, підкреслили косметологи.

Коли догляд підібраний правильно, на шкірі не з'являється відчуття стягнутості, не виникає бажання терміново її зволожити, відпадає необхідність окремо користуватися тоніком. Сучасні очищувальні засоби зберігають баланс шкіри в рівновазі без тонізувальних засобів, додали експерти.

Також є категорія людей із сухою шкірою, які потребують засобів, що буквально відтворюють гідроліпідну мантію. У народі подібні креми називають живильними. Вони створюють на шкірі певну плівку — оклюзію. Виготовляють їх на основі олій: ши, жожоба, авокадо. Головна ознака того, що такий крем дійсно потрібен шкірі, — відчуття комфорту відразу після нанесення.

Загалом очищення — база будь-якого догляду. Очищати шкіру необхідно від поверхневих забруднень і продуктів її життєдіяльності. Плюс до цього ми щодня наносимо косметичні засоби, компоненти яких неминуче окислюються. Окислення — джерело вільних радикалів, які є ворогами й краси, і здоров'я. Тому м'яке очищення необхідне, зазначили фахівці.

До м'яких очищувальних засобів косметологи віднесли гідрофільні олії та пінки для вмивання.

Джерело