Косметологи пояснили, як пов’язані очищення обличчя та здоровий сон

Вечірній ритуал умивання і демакіяжу є необхідним не тільки для красивої шкіри, а й для здорового сну. Про це розповіли косметологи, інформує Ukr.Media.

Експерти наголосили, що очищення шкіри має обов'язково проходити в 3 етапи.

На першому етапі потрібно використовувати засоби, що володіють жиророзчинними властивостями, щоб видалити зі шкіри макіяж, зокрема з очей, і бруд, що накопичився за день, пояснили косметологи.

Другий етап необхідний для очищення шкіри від виділень сальних і потових залоз. Тут стане в пригоді засіб із водорозчинними якостями.

Фахівці зазначили, що на третьому етапі обов'язково потрібно скористатися лосьйоном для відновлення рН балансу шкіри після перших двох етапів. Це запобігає надмірній чутливості епідермісу і втраті вологи.

Завдяки такому підходу шкіра стає більш сприйнятливою до подальшого догляду у вигляді кремів і сироваток, тож вони даватимуть кращі результати, вважають експерти.

Усю цю трьохетапну систему очищення можна вважати своєрідним ритуалом із додатковим ефектом ароматерапії. Наприкінці дня це допоможе заспокоїтися, розслабитися, збалансувати та гармонізувати свій стан, а також підготуватися до спокійного та міцного сну.

Джерело