Ламінування брів: плюси і мінуси даної процедури

Ламінування брів — це процедура, яка коригує форму і робить волосся товстішим. Пора розібратися в нюансах!

Брови — це зона, яка може повністю змінити і скоригувати ваш образ. Пам'ятайте, що з таких маленьких деталей складається ідеальний макіяж. Основний тренд, який переходить з одного сезону в інший — це натуральність і природність. Саме тому ламінування брів користується успіхом!

Ми вирішили розповісти детальніше про цю процедуру, щоб зважити всі за і проти, інформує Ukr.Media.

Що таке ламінування брів?

Брови обробляють спеціальною сироваткою, яка містить багато корисних компонентів. Серед основних: вітаміни, мінерали, ефірні олії, кератин і інші речовини. Сама процедура проходить близько від 40 до 80 хвилин (залежить від майстра). Волоски очищають, потім наносять всі необхідні косметичні засоби, надають необхідний відтінок (за бажанням) і фіксують результат. Брови виглядають візуально густіше, пишніше і об'ємніше.

Види ламінування брів

Ламінування брів теж буває різним.

Основні види:

  • Моделювання (корекція форми і фіксація).
  • Фарбування (бровам надають необхідний відтінок і фіксують).
  • Лікувальне (відновлення структури волосків за рахунок колагену, кератину і вітамінів).

Кому потрібна процедура ламінування брів

Вам потрібна ця процедура, якщо у вас тонкі волоски, які не піддаються укладанню. Брови насичуються корисними речовинами, ущільнюються і тримають необхідну форму.

Скільки тримається ефект від процедури ламінування брів?

Все залежить від вашого типу шкіри і волосся, але в середньому ефект від процедури тримається близько 1-2 місяців, а потім робиться повторне ламінування брів.

Догляд після процедури ламінування брів

Все досить просто. Не мочіть обличчя і не наносьте косметичні засоби (для брів) протягом 24 годин після процедури ламінування брів. Використовуйте міцелярні серветки!

А чи є протипоказання і мінуси?

Маленький мінус — це накопичувальний ефект, адже хочеться, щоб ефект був "тут і зараз". Не варто робити цю процедуру вагітним і годуючим жінкам. Також пам'ятайте, що будь-які засоби можуть викликати алергічну реакцію, тому зробіть попередній тест.

Джерело