Ложки та виделки блищатимуть, як нові: чистимо помутнілі столові прилади без використання хімії

Якщо столові прилади перестали тішити колишнім блиском новизни, перед новорічним застіллям ложки, вилки і ножі варто освіжити. З роками візерунки забиваються брудом, а метал починає темніти, але це дуже легко виправляється за допомогою одного нехитрого методу, інформує Ukr.Media.

Потрібно взяти велику каструлю і налити в неї два літри води. Ще знадобляться 2 столові ложки пропущеного через тертку господарського мила, стільки ж соди. Коли вирішите почистити столові прилади, змішайте ці інгредієнти в окропі.

Потім у нього закидаються вилки, ложки та ножі. Потрібно потримати каструлю на невеликому вогні 20 хвилин. Коли процедура буде виконана, злийте воду в раковину та промийте прилади. Ви відразу помітите, що до них повернувся блиск новизни.

До речі, якщо у вас срібло, то особливе сяйво додасть йому звичайна фольга. Від рулону потрібно відірвати кілька шматочків, які покриватимуть дно каструлі. Покладіть металевий папір, а на нього ложки з вилками, а зверху посипте 2 ст. л. соди та солі. Далі залийте гарячою водою та кип'ятіть 15-20 хвилин. Коли пройде час, злийте воду і потріть прилади губкою. Після цього їх не відрізнити від нових.

Джерело