Мова тіла: як зрозуміти, що ти йому подобаєшся

Якщо ти сумніваєшся в тому, що подобаєшся йому, простеж за тим, як він змінюється при зустрічі з тобою, куди кладе руки та як на тебе дивиться, передає Ukr.Media. Якщо ти зовсім не розбираєшся в чоловічій мові тіла, то ми тобі в цьому допоможемо.

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ТИ ЙОМУ ПОДОБАЄШСЯ:

Він поправляє одяг – хоче виглядати привабливим в твоїх очах.

Його тіло напружене і витягнуте вгору, а підборіддя підняте.

Його брови підняті, ніби висловлюючи подив.

Він крутить кільце на пальці (головне – не обручку) або смикає гудзик на піджаку.

Він демонстративно роздивляється тебе.

Він торкається волосся: пригладжує їх або, навпаки, лохматит.

Під час розмови він випадково торкається твоєї руки або плеча.

Він повторює твої жести – наприклад, услід за тобою дістає свій телефон з кишені.

Постеж за його очима: якщо при погляді на тебе його зіниці розширюються, ти йому подобаєшся. Звужуються – у тебе немає шансів.

Якщо ви перебуваєте в компанії, і він розповідає жарт, а потім відразу переводить погляд на тебе – йому цікава твоя реакція. Хоче переконатися, що розвеселив тебе.

Але точну відповідь на це питання, звичайно, знає професійний психолог!

АНЕТТА ОРЛОВА

ПСИХОЛОГ, РАДІОВЕДУЧА, КЕРІВНИК ЦЕНТРУ «НОВИЙ ОБРІЙ»

Найочевидніший прийом — це коли чоловік зустрічається поглядом із жінкою і відразу ж відводить його. Але якщо протягом 40-50 секунд він повертає погляд, розгортається в її бік, значить — перевіряє, чи зреагувала на нього жінка. Якщо чоловік зауважує, що він сподобався жінці (жінка чепуриться, поправляє волосся, сережки), у нього вмить викидається в кров додатковий вміст тестостерону.

Чоловік також може закидати руки за голову, показуючи свої м'язи. Це прийом самців приматів, так вони демонструють себе самкам. Також чоловік може трохи захитатися взад-вперед і закладати великі пальці за ремінь або за штани (привертаючи увагу до своєї статевої приналежності), — все це говорить про бажання залучити до себе жіночу увагу.

Джерело