На якій відстані від вуха потрібно тримати телефон: поради щодо використання гаджета

Експерти порадили проводити з пристроєм поменше часу, а на період сну прибирати гаджет подалі, інформує Ukr.Media.

Безпечний час розмови мобільним телефоном становить не більше двох хвилин, а найкраще обмежитися повідомленнями.

Мінімальна пауза між дзвінками має бути не менше 15 хвилин. Набагато безпечніше писати повідомлення, ніж тримати слухавку біля вуха.

Для найменшого випромінювання на мозок фахівці рекомендують тримати телефон на невеликій відстані від вуха. Тим, хто носить окуляри з металевою оправою, під час телефонної розмови рекомендується їх знімати з метою зниження електромагнітного поля, що впливає на користувача. Також фахівці порадили не тримати пристрій при собі тривалий час і не залишати мобільний телефон на ніч поруч із ліжком.

Контакти з мобільним телефоном варто обмежити… Носити мобільний телефон краще в сумці, не варто тримати тривалий час стільниковий телефон на грудях, поясі або в нагрудній кишені.

Фахівці також зазначили, що мобільні пристрої негативно впливають на дітей, які проводять із ними багато часу: гаджети несуть серйозне навантаження на очі і в майбутньому можуть позначитися на зорі. Також у відомстві додали, що постійний контакт дитини з телефоном може негативно позначитися на зростанні кісток і суглобів рук.

Джерело