На Вінниччині повідомлено про підозру розповсюджувачу наркотиків у колонії та його постачальниці | Кримінал Вінничини

Органами прокуратури Вінниччини спільно з правоохоронними органами регіону вживаються системні заходи щодо протидії незаконному обігу наркотичних засобів в установах виконання покарань.

Так, за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру у придбанні, зберіганні та збуті наркотичних засобів на території в’язниці засудженому Ладижинської виправної колонії. 

За даними слідства, підозрюваний замовляв наркотичні засоби, які надходили до колонії замасковані в посилках з продуктами харчування. Надалі він розповсюджував заборонені речовини серед інших засуджених.

До слова, чоловік вже неодноразово судимий за подібні правопорушення та наразі відбуває покарання за злочин у сфері обігу наркотичних засобів. 

Крім того, викрито «на гарячому», затримано та повідомлено про підозру у незаконному зберіганні та перевезенні з метою збуту наркотичних засобів вінничанці, яка намагалась передати заборонені речовини у посилці засудженому, що відбуває покарання у Вінницькій виправній колонії.  

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

Джерело