На Вінниччині засуджено «кавалера», який пограбував, ошукав та обікрав кількох жінок | Кримінал Вінничини

У вересні 2020 року до поліції звернулась вінничанка із заявою про те, що співмешканець, з яким вона хотіла припинити стосунки, вивіз її у ліс, де погрожуючи ножем, примусив роздягнутись, ображав та принижував.

Також жінка розповіла, що з чоловіком вони познайомились кілька місяців тому й почали спільно проживати. Через деякий час він розповів жінці про свої проблеми, для вирішення яких вона дала йому гроші. Згодом потерпіла також дізналась, що співмешканець оформив на її неї кілька кредитів і здав до ломбарду золоті прикраси та ноутбук.

З приводу цього між ними виник конфлікт, під час якого жінка заявила про припинення стосунків. Наступного дня засуджений вивіз потерпілу до лісу і знущався з неї.

Під час досудового розслідування працівники поліції встановили, що це не єдина жінка, яка постраждала від дій зловмисника.

За такою схемою він ошукав ще шість жінок. Раніше судимий за шахрайства чоловік, знайомився з жінками у розважальних закладах і сайтах знайомств.

Під час спілкування чи проживання з ними, він вигадував різноманітні історії про хвороби рідних, проблеми у бізнесі й просив у них гроші для їх вирішення. Деяких з потерпілих засуджений також обкрадав – забирав гроші, коштовності, комп’ютерну техніку.

У вересні 2020 року 33-ріного підозрюваного затримали та помістили до слідчого ізолятора, в якому він провів понад три роки.

На початку грудня Вінницький міський суд визнав винуватим підсудного у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 1 ст. 127 (Катування), ч. 2 ст. 190 (Шахрайство), ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

За сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, зловмиснику призначили покарання у виді 3 років 7 місяців позбавлення волі.

За матеріалами поліції Віннницької області

Джерело