Не обрізайте кутикулу — або 3 причини перейти на пилковий манікюр

Впевнені, що після апаратного манікюру ви помічали, що кутикула відростає дуже швидко і нігті виглядають не такими охайними, як ви хотіли б. Ми вирішили перейти на пилковий манікюр — з ним нігті виглядають симпатично досить довго. Тільки у нас виникли питання: скільки часу потрібно чекати, щоб кутикула сповільнила своє зростання, і що робити у той час, поки вона відростає? На ці та інші питання ми знайшли відповіді у експертів, інформує Ukr.Media.

Кажуть, що якщо кутикулу обрізати, то вона зростатиме швидше. Чи правда це?

Якщо ваші руки потрапили до майстра, за будь-якого манікюру кутикула зростатиме з однаковою швидкістю. Проблема у тому, що мало де зараз роблять якісний обрізний або апаратний манікюр, і навіть якщо швидкість зростання кутикули вас влаштує за підсумком, постраждає якість. Кутикула почне агресивно поводитися і грубішати, а це не лише не естетично, але і некомфортно.

Наскільки довго доведеться чекати після обрізного манікюру, щоб кутикула сповільнила своє зростання?

У середньому здорова кутикула звикає за три місяці. Після першої процедури точно не варто чекати на диво. Вау-ефект триватиме перші два дні, а потім кутикула продовжить зростати так само агресивно, як вона звикла. Але є і гарні новини: достатньо через тиждень сходити закріпити ефект і далі робити манікюр у звичному темпі.

Чому зараз модно підпилювати кутикулу і в цілому робити пилковий манікюр?

Зазвичай, кутикула дійсно росте повільніше, якщо її не зрізати цілком, а обережно підпилювати. Звичайно, можна дуже якісно зробити і обрізний манікюр, але простіше, швидше і безболісніше домогтися такого під час виконання пилкового манікюру. Якщо прибирати кутикулу до кінця, вона буде захищатися і зростати більш агресивно. Це те, що відбувається після апаратного манікюру, наприклад.

Насправді швидкість зростання кутикули не єдиний плюс пилкового манікюру. Взяти, наприклад, інфекції. Якщо кусачки обробити не до кінця, є ризик щось підчепити. А пилочки — продукт одноразовий, їх розпаковують і викидають у вас на очах.

Крім цього, за умови виконання пилкового манікюру з досвідченим майстром ризик травми дорівнює нулю. Тут майстер повністю контролює весь процес, роблячи "масажні" рухи пилкою по шкірі навколо нігтя. Чого неможливо сказати про апаратний манікюр, де один незручний рух — і можна значно пошкодити цілісність тканин шкіри або нігтя.

Якщо не обрізати кутикулу, вона буде далі зростати. Як її прибирати, щоб нігті виглядали охайно?

За домашніх умов точно не варто прибирати кутикулу. Часто клієнти ставлять пилку під неправильним кутом. Це травмує нігті, на них утворюються запили. Щоб уникнути цього, краще підпилювати бічні валики, а саму кутикулу просто обережно відсувати після душу, коли шкіра розпарена.

Кому підходить пилковий манікюр?

Він підходить практично усім, є тільки два винятки: люди з гіпергідрозом (простіше — посилене потовиділення) з гіперкератозом (простіше — посилене зроговіння). У першому випадку пилка рватиме постійно вологу шкіру. У другому також можна зробити пилковий манікюр, але апаратний буде виконаний швидше.

Джерело