Не викидайте шкарпетку без пари: лайфхаки її застосування в побуті

Будь-які шкарпетки мають властивість губитися. Парадоксально, що з пари найчастіше залишається лише одна. Якщо ви не хочете носити різні шкарпетки і думаєте викидати одну без пари, то не поспішайте цього робити. Ми розповімо, чому не варто викидати шкарпетки, які не мають пари, інформує Ukr.Media.

Насадка на швабру

Шкарпетка може стати чудовою насадкою, якщо ви не хочете витрачати на нову. Достатньо розтягнути її і надіти на швабру з обох боків. Шкарпетка збиратиме бруд і відмінно підійде для миття підлоги. Так ви не тільки дасте друге життя шкарпетці, але й сильно заощадите.

Зберігання

Старі шкарпетки мають деякі властивості, які можуть стати в нагоді в побуті. Наприклад, у них можна зберігати сувеніри під час перевезення з однієї країни до іншої. У шкарпетках можна зберігати взуття, щоб воно не бруднилося і не дряпалося.

Ароматичні трави

У носок можна покласти сухі ароматні трави, які наповнюватимуть кімнату приємним запахом. Крім того, такі саше можна класти в шафу з одягом та постільною білизною, щоб тканина не мала неприємного запаху.

Суха грілка

Якщо у вас вдома немає грілки, в яку можна налити воду, можете скористатися старою шкарпеткою. Для того, щоб зробити суху грілку, візьміть рис і насипте його в носок і перев'яжіть. Після цього відправте предмет у мікрохвильову піч на 2-3 хвилини.

Прибирання пилу

Шкарпетки допоможуть вам витерти пил у важкодоступних місцях завдяки тому, що ви зможете просунути в них пальці. Шкарпетками, одягненими на руку, зручно чистити жалюзі, протирати листя кімнатних рослин або вентилятор.

Чохол для парасольки

Цей предмет теж часто губиться, але не так рідко, як шкарпетки. Один носок з пари відмінно підійде для того, щоб промокнути вашу парасольку від вологи. Однак вибирайте шкарпетки із щільних матеріалів, щоб вони вбрали більше води, інакше такий чохол буде безглуздим.

Джерело