Неоголошені перевірки постачальників харчування Міноборони тривають: що виявили

Не усі компанії, з якими Міноборони уклало договір наприкінці минулого року, можуть впоратися зі своїми обов’язками щодо постачання продуктів для ЗСУ.

Про це повідомив Заступник Міністра оборони Віталій Половенко під час інспекції постачання продуктів до військових частини на південному сході країни.

«Ситуація повторюється. Деякі компанії, з якими ми уклали договори наприкінці 2023 не можуть впоратися зі своїми обов’язками. Йдеться про постачання, по-перше, якісних продуктів, по-друге, вчасне постачання», — зауважив Віталій Половенко.

Своєчасне та якісне постачання — серед ключових пріоритетів команди Міноборони, наголосив заступник Міністра оборони. Тому, аби така ситуація не повторювалася, в майбутньому закупівлі проводитиме ДП «Державний оператор тилу».

«Слід враховувати всі нюанси та особливості військових підрозділів. Тому інформацію з таких перевірок ми передаватимемо в ДОТ, адже в майбутньому саме вони проводитимуть торги на харчування. Кожен новий постачальник має бути готовим до оперативності. Наші військові повинні забути про проблеми з якістю та недовезенням», — наголосив Віталій Половенко.

В обох випадках за всіма зафіксованими порушеннями будуть складені відповідні акти. За недотримання умов договору Міноборони виставить штрафні санкції компаніям, які зривають терміни поставки.

За результатами попередньої поїздки Міністерство оборони змінило постачальника деяким військовим частинам.

Як відомо, це вже другий позаплановий візит за тиждень – 19 січня Віталій Половенко разом з членом Антикорупційної ради Геннадієм Кривошеєю позапланово перевірили склади деяких військових частин на сході.

Джерело