Неприємні помилки в нанесенні тонального крему, через які ви виглядаєте старше

З віком на шкірі може проявитися сіточка зморшок, змінюється і її структура, дерма стає сухішою, незалежно від того, який у неї тип був раніше (жирний, сухий, будь-який). Це відбувається тому, що в клітинах починає вироблятися менше власної гіалуронової кислоти та колагену, інформує Ukr.Media.

За звичкою ви використовуєте ті самі трюки в макіяжі і тональні засоби, з якими познайомилися у 20 років. Але, дотримуючись давно заведених традицій мейкапу, можете отримати ще більше зморшок, які намагалися замаскувати. Починати треба з основи, тобто з тонального крему. Ось які помилки під час використання вас старять.

Ви використовуєте занадто щільний тональний крем

Тональні креми з щільним покриттям, по-перше, сушать шкіру, по-друге, створюють ефект маски, по-третє, протягом дня забиваються в зморшки і підкреслюють їх.

Віддавайте перевагу засобам із легкою текстурою, наприклад, тональним флюїдам. Щоб додатково замаскувати недоліки, наносіть основу перед тоном, а потім точково консилер.

Ви наносите тональний крем відразу після основи

У складі основи під макіяж містяться силікони. Їм потрібен час, щоб зафіксуватися, близько хвилини. Якщо ви нанесете тональний відразу після бази, він може лягти плямами або почати скочуватися з обличчя.

Ви обирайте не той тональний крем

Тональний крем, крім маскування, може ще й доглядати шкіру. Тому шукайте не просто засіб, який приховує недоліки, а тональний крем плюс догляд. А в складі мають бути зволожувальні компоненти — гіалуронова кислота, колаген, екстракт алое, вітамін Е. Є маскувальники і з антивіковими компонентами. Наприклад, начинкою деяких тональних засобів є пептиди. Якщо у вас є проблеми з пігментацією, вибирайте тон, який містить вітамін С.

Ви вибираєте неправильний колір тонального крему

Деякі дівчата вважають, якщо тональний крем темніший за їх шкіру, значить вони будуть виглядати засмаглішими і молодшими. Якраз навпаки. Темний тональний крем, якщо ви світла від природи, додасть візуально віку і комічно контрастуватиме з шиєю, про яку багато хто забуває, роблячи макіяж.

Тон світліший також може зіграти злий жарт, зробивши образ хворим і підкресливши вікові зміни. Тому відтінок потрібно вибирати чітко під колір шкіри.

Як це зробити? Візьміть кілька тестерів — від середнього відтінку до найсвітлішого, нанесіть кожен — не на руку (тут пігментація шкіри трохи інша, ніж на обличчі), а від лінії підборіддя до початку шиї. Подивившись всі відтінки на контрасті, ви побачите ідеальний, який зіллється з вашою шкірою. Якщо на панелі лінійки даного тонального засобу немає, доведеться пошукати в іншій колекції або іншого бренду.

Ви неправильно наносите тональний крем

Тональний крем краще не наносити пензлем чи пальцями. Ви можете пропустити якусь ділянку, нанести нерівно, так що потім засіб заб'ється у складки та підкреслить зморшки.

Найліпший спосіб — наносити крем спонжем або б'юті-блендером, що вбивають рухами. Причому вологий спонж дасть легше покриття, сухий — щільне.

Джерело