Незамінний домашній помічник: на що здатен звичайний крохмаль

Картопляний крохмаль — це один із тих продуктів, які обов'язково мають бути в кожній квартирі. Наші бабусі знали ціну цьому універсальному продукту, який може бути корисним не тільки в кулінарії, а й у вирішенні багатьох побутових проблем, інформує Ukr.Media.

При видаленні складних плям, таких як сік, трава або вино, картопляний крохмаль стане вашим надійним помічником. Для цього нанесіть трохи крохмалю на забруднену ділянку, залиште на деякий час, потім акуратно витріть порошок і прополощіть тканину в холодній воді. Завдяки здатності крохмалю "вбирати" пляму, вона стане менш помітною або й зовсім зникне. Важливо, щоб забруднення було свіжим.

Для видалення жирних плям можна приготувати суміш із 50 мл молока і 4 столових ложок крохмалю. Нанесіть цю пасту на забруднену тканину на ніч, потім видаліть її, і сліди жиру зникнуть разом із нею.

Картопляний крохмаль також допоможе позбутися неприємних запахів у квартирі. Якщо вам потрібно усунути запах із взуття або іншого джерела, посипте його крохмалем і залиште на кілька годин або на ніч. Вранці, після ретельного прибирання крохмалю за допомогою пилососа, ви відчуєте свіжість і відсутність неприємного запаху.

Старі перевірені методи використання картопляного крохмалю не втрачені й донині. Адже зручність, доступність і ефективність цього продукту роблять його незамінним у домашньому господарстві.

Джерело