Ожеледь більше не страшна: лак для волосся, сіль та гумовий клей зроблять підошву взуття не слизькою

З настанням зими варто підготувати взуття до ожеледиці. Щоб підошва не ковзала, її потрібно правильно обробити. На щастя, це можна зробити за допомогою підручних засобів, інформує Ukr.Media.

Найпростіший спосіб — розпорошити лак для волосся. Достатньо нанести його на чисту суху підошву товстим шаром, щоб поверхня стала липкою. При цьому важливо не потрапити на верхню частину взуття. Звичайно, це тимчасовий засіб, який легко змивається.

Є стійкіший спосіб. Потрібно змішати в рівних пропорціях сіль та гумовий клей. Невеликим пензликом нанесіть суміш на чисту суху підошву і дайте їй висохнути. Ожеледиця вам більше не страшна.

Можна також натерти підошву, щоб вона стала шорсткою і краще чіплялася за слизьку поверхню. Традиційно для цього використовується наждачний папір. З ним потрібно поводитися акуратно, щоб не пошкодити підошву.

Є й менш тривіальний спосіб — пилочка для нігтів. Варто надавати перевагу металевим, вони міцніші. Пилка працює так само, як і наждачка, просто треба терти сильніше.

У крайньому випадку можна обійтися без підручних засобів. Зробити взуття стійким до ожеледиці допоможе шорстка поверхня. Натріть підошви об грубу бруківку, камінь, гравій або бетон. Але потрібно бути акуратнішими, щоб матеріал не зносився раніше часу.

Джерело