Підуть під суд 34 особи, які організували міжрегіональну мережу підпільних гральних закладів. ФОТО | Кримінальні новини

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно 34 учасників злочинної організації, які налагодили безперешкодну діяльність мережі гральних закладів на території України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що група осіб організувала розгалужену мережу гральних закладів на території м. Києва, Київської області та м. Одеси.

З метою прикриття своєї діяльності, вони залучили двох правоохоронців. Поліцейські мали не реагувати на виявлені факти незаконної діяльності з проведення азартних ігор. За це систематично отримували хабарі від представників злочинної організації.

В ході досудового розслідування проведено понад 200 обшуків за місцями проживання фігурантів, офісних приміщеннях, які забезпечували діяльність незаконних гральних закладів та у приміщеннях, де надавалися послуги з проведення азартних ігор.

Вилучено понад 530 одиниць комп’ютерної техніки, чорнову бухгалтерію, записи та інші речі і предмети, які вказують на діяльність гральних закладів. Крім того, у гральних закладах, а також за місцями проживання організаторів вилучено готівкові кошти на суму понад 2,6 млн грн, 125 тис доларів США, 5 тис євро.

З метою забезпечення конфіскації майна у ході розслідування накладено арешт на майно обвинувачених на загальну суму понад 100 млн грн. 

Особам, які забезпечували діяльність гральних закладів, та організаторам інкриміновано створення, керівництво злочинною організацією, а також участь у ній, незаконну діяльність з організації або проведення азартних ігор, а також надання неправомірної вигоди службовій особі

Правоохоронцям інкриміновано бездіяльність працівника правоохоронного органу щодо незаконної діяльності з організації або проведення азартних ігор, одержання неправомірної вигоди службовою особою, а також створення, керівництво злочинною організацією, а також участь у ній.

Досудове розслідування здійснювалося Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело