Покладіть у холодильник светр, джинси та нове взуття — лише одиниці знають, навіщо це потрібно

Дивно міркувати про те, навіщо нам потрібний холодильник. Всім зрозуміло, для якої мети є цей предмет побутової техніки. Але досвідчені господині постійно винаходять якісь лайфхаки, щоби полегшити собі життя. Так сталося і цього разу. Нам стало відомо про те, що холодильник можна використовувати не лише за його прямим призначенням. Про те, як ще розповімо в нашій статті, інформує Ukr.Media.

Навіщо класти туди светр

Йдеться саме про вироби із вовни. Як відомо, вони часто линяють і сипляться, залишаючи сліди на інший одяг, меблі та скрізь, де тільки можна. Впоратися з цією проблемою вам допоможе холодильник. Достатньо помістити туди светр (або шарф або кофту з того ж матеріалу) у пакеті на блискавці та залишити в морозильній камері на ніч.

Що станеться після цього? Ефект вас явно порадує. Вовняні волокна під впливом сильного холоду немов склеяться і потім вже не випадатимуть, а колір стане стійкішим навіть після численних прань.

Навіщо класти туди джинси

Буває так, що ви носили їх зовсім небагато, але річ вже втратила колишню свіжість і навіть стала неприємно пахнути. Щоб повернути первозданний вигляд, можна помістити джинси в морозильну камеру, попередньо відправивши їх у спеціальний пакет. Протримати виріб там варто всю ніч. Після дії холоду бактерії, які викликали неприємний запах, загинуть, а джинси виглядатимуть набагато краще.

Вузькі жіночі джинси з високою талією

До речі, так само з цих виробів можна вивести деякі забруднення. Наприклад, пляма від жуйки, якої ви ніяк не могли позбутися. Достатньо помістити джинси в морозилку на кілька годин. Витягнувши їх звідти, жувальну гумку можна буде легко відшкребти, а виріб випрати звичним чином.

Навіщо класти туди взуття

Якщо ви зовсім недавно купили нові туфлі або кросівки, вони вам труть і навіть трохи тиснуть, впоратися з проблемою допоможе морозильна камера. Потрібно взяти два гріппер-пакети (ті самі, що потрібні для заморозки продуктів), наповнити їх водою, потім покласти всередину вашого взуття. У такому вигляді вироби варто залишити на ніч у морозилці.

Що станеться після цього? Вода, що перетворилася під час заморожування на лід, збільшиться в обсягах, і зможе розтягнути ваше взуття. Таким чином, тиснути та терти вона вам більше не стане.

До речі, такий спосіб допоможе позбутися і неприємного запаху, який може часом виходити від взуття. Все тому, що бактерії під впливом холоду загинуть, а ваші кросівки, туфлі або черевики знову отримають свіжість.

Джерело