Порошок, капсули чи гель: який засіб краще відпирає речі, а коштує дешевше

Багато господинь намагаються економити гроші і тому часто орієнтуються на вартість продукції для прання. Однак, всі мийні засоби мають свої плюси і мінуси, про які потрібно знати. Лише тоді можна зробити дійсно вигідну покупку, інформує Ukr.Media.

Гель для прання білизни

На думку багатьох господинь, гель для прання — це найвигідніший засіб. Він має приємний аромат, його можна точно відміряти для певної кількості білизни, а також гель прекрасно вимивається з тканин під час режиму полоскання.

Але, у гелю тим не менш є серйозний недолік. Цей засіб добре справляється тільки з відносно чистими речами. Тобто, його можна використовувати для прання постільної та спідньої білизни, а також банних рушників.

Якщо одяг занадто брудний, із застарілими плямами, то гель їх не відпере. Крім цього, під час використання гелю потрібен кондиціонер для білизни, щоб пом'якшити тканину.

Капсули для прання білизни

Цей засіб вважається найзручнішим, але й найдорожчим. Зазвичай, одна капсула містить і гель, і кондиціонер. При цьому, так само, як і гель, капсули погано справляються з плямами і вимагають внесення додаткових засобів для виведення плям.

Також, капсули потребують правильного зберігання. Якщо на них потрапить вода, то вони почнуть розчинятися і стануть непридатними для прання.

Пральний порошок

Одним із найсильніших засобів для прання є пральний порошок. Він досить агресивний і добре справляється із застарілими плямами, що в'їдаються, на всіх видах одягу.

Однак, він досить леткий і шкідливий для людей з алергічними захворюваннями. Якщо у вас проблеми з бронхолегеневою системою, то під час використання порошку потрібно захищати дихальні шляхи маскою.

Крім цього, пральний порошок погано виполіскується і вимагає обов'язкового застосування кондиціонера-ополіскувача.

Для того, щоб заощадити гроші і вибрати правильний засіб для прання, потрібно орієнтуватися на ступінь забруднення речей. Експерти радять тримати в господарстві всі три види мийних засобів — гель, капсули і порошок, але використовувати їх за призначенням.

Джерело