Посилить військову міць держави: Міноборони почало розробку моделі Системи інтегрованої оборони

Під головуванням заступника Міністра оборони України Станіслава Гайдера відбулося стартове засідання робочої групи з розробки моделі Системи інтегрованої оборони, яка спрямована на посилення військової, геополітичної та економічної спроможності України.

Про це інформує Міністерство оборони України.

Під час розробки моделі передбачається напрацювання низки пропозицій щодо змін законодавства, а також створення відповідних політик для розбудови інтегрованої екосистеми оборони, яка посилить військову та інституційну міць держави.

«Розробляючи модель ми діємо системно та інтегровано – всі ключові проєкти інституційного розвитку Міноборони розробляються із урахуванням візії майбутньої моделі. Визначено п’ять пріоритетів, які треба пропрацювати, щоб побудувати якісну інтегровану модель», — зазначив Станіслав Гайдер.

Робоча група працюватиме за п’ятьма головними напрямками:

  • Воєнна політика, інституційність та міжнародне співробітництво
  • Військово-технічна політика
  • Політика управління людським капіталом
  • Політика управління оборонними ресурсами
  • Національний спротив.

«У робочу групу увійшли 176 представників від ключових оборонних відомств, міністерств, наукових та дослідницьких установ. Результати роботи групи будуть презентовані до кінця поточного року», — зазначили Міноборони України.

Як повідомляла АрміяInform, Міноборони працюватиме з однією з найбільших супутникових компаній щодо обмеження зйомки території України.

Джерело