Праймер для вій: що це таке і як ним користуватися

Що спільного у тонального крему, тіней, помади і туші? Вони краще працюють з правильною базою. Здається, це не життєво необхідний крок для створення гарного макіяжу очей, але нанеси праймер для вій перед використанням улюбленої туші, і ти помітиш різницю. Об'ємні, густі і довгі вії, як у рекламі. І це без нарощування! Як? Сучасні формули подовжують, ущільнюють і живлять волосся, забезпечуючи ідеально липку поверхню, до якої прилипає туш. Так що, ніяких грудок і "чорних пластівців" під очима, інформує UkrMedia.

Що таке основа для вій

У часи Золотого Голлівуду баз під туші не було, так і самих тушей в такому вигляді, якому ми знаємо їх зараз, теж не існувало. Що робили візажисти на студіях, щоб вії актрис виглядали такими довгими? Було два варіанти – або використовували накладні пластикові вії, або користувалися трюком з ватою. Наприклад, Вів'єн Лі не любила накладні вії, тому візажисти часто створювали об'єм вій в три кроки: наносили шар туші в якості основи, а потім причісували вії щіточкою, попередньо "виваляною" у ваті. Коли туш засихала, вони покривали ватний шар ще одним шаром туші. Це неймовірно незручно, туш разом з волокнами вати могла потрапляти в очі і шкодити слизовим оболонкам. Тому розумні розробники косметики придумали в'язку консистенцію, яка обволікає вії, роблячи їх більш об'ємними і довшими. Це і називається праймером для вій.

До теперішнього моменту праймери для вій або бази під туші є в колекції макіяжу багатьох брендів, і це ще один крок, який може повністю змінити ваш погляд. Буквально.

Нові формули відрізняються від своїх аналогів навіть 5-річної давнини тим, що вони є доглядаючою косметикою. По суті, вони поєднують в собі відразу два продукти – праймер і сироватку для росту вій. Так що ти не тільки візуально видовжуєш свої вії, але і сприяєш їх зростання.

Як користуватися засобом

Надскладного нічого немає: просто завиваєш вії улюбленим керлером, наносиш шар праймера і чекаєш, поки він висохне. Потім прокрашуєш вії тушшю. Якщо основа біла, то важливо провести щіточкою з чорною тушшю і з іншого боку вій, щоб на волосках не було білого нальоту при закритих очах. Найзручніше наносити шар туші з іншого боку вій віяловим пензлем для макіяжу очей.

Праймери для вій бувають різними, деякі містять мікроволокно (як у варіанті з ватою), деякі – ущільнюючі частки, вони можуть бути чорними, білими (найчастіший варіант) або ж прозорими, але всі діють за одним і тим же принципом. Вони схожі на ґрунтовку для вій, яка подовжує і збільшує волоски в об'ємі, а також дозволяє зберегти вигин вій, що значно продовжує життя твоєї туші. Візажисти кажуть, що користуватися праймерами для вій кожен день немає сенсу, особливо, якщо у них немає доглядаючих компонентів (наприклад, вітамін Е).

Є деякі праймери, які можуть замінити собою туш. В їх складі вже є чорний пігмент, але в них міститься більше поживних компонентів, що утворюють захисний шар на волосках. Особливо такі праймери корисні в літній період, коли ти не хочеш користуватися тушшю, але хочеш захистити вії від вигорання. Взимку такі праймери теж згодяться, оскільки вони водостійкі і не дозволять макіяжу розтектися від снігу або дощу.

Джерело