Секрети прибирання китаянок: Як наводять лад в будинку китайські жінки

Будь-якій господині хотілося б максимально спростити процес прибирання та наведення ладу у своєму будинку. Кожна з жінок, напевно, має свої секрети і лайфхаки, які допомагають їй швидше справлятися з домашніми справами. Однак, як організовують прибирання у квартирі китайські жінки, і чому в них варто було б повчитися, інформує Ukr.Media.

Постільна білизна

У більшості китайців підковдри пришиті до ковдри, тому їх і стирають разом. Це трохи затягне процес сушіння, однак такий лайфхак варто взяти на замітку, адже прати саму ковдру необхідно неодноразово на рік, як це часто й відбувається, а якнайчастіше — в неї накопичується багато пилу та пилових кліщів.

Генеральне прибирання

Китайці — народ, який просто любить чистоту. І можна було б подумати, що генеральне прибирання вони проводять часто, але все навпаки. Китаянки настільки ретельно підтримують постійну чистоту в будинку, що "генералити" їм потрібно лише раз на рік. Найчастіше це відбувається перед Новим роком.

До генерального прибирання китайські дівчата теж підходять із особливою креативністю. На швабру або щітку вони натягують нейлонові колготки, і таким пристроєм збирають по всьому приміщенню пил — від підлоги до стелі. Секрет у тому, що такий саморобний агрегат притягує до себе пил за рахунок утворення статичної електрики.

Молоко для збирання

Багато господинь у Китаї вважають за краще не викидати зіпсоване молоко, а використовувати його в процесі прибирання. Так, вони наливають трохи молока на серветку або спеціальну ганчірку і протирають нею меблі — це допомагає досягти особливого блиску та чистоти. А для того, щоб поверхня не ставала липкою і не пахла молоком, її слід протерти змоченою у звичайній воді ганчіркою або серветкою.

Прибирання у ванній

Часто у ванних кімнатах у Китаї є злив у підлозі, це дозволяє господаркам проводити прибирання з використанням великої кількості води. Попередньо дівчата виносять із ванної всі речі, баночки та килимки, надягають гумові капці і за допомогою душу миють практично все приміщення. Натерши все до блиску, господині повертають все на свої місця.

Джерело