Що косметологи забороняють робити зі шкірою жінкам після 50 років

Хочете зберегти молодість своєї шкіри якнайдовше? Чому б ні — на щастя, зараз є безліч способів уповільнити процеси старіння. Іноді для цього навіть не треба нічого робити — навпаки, від якихось звичних б'юті процедур слід відмовитися, інформує Ukr.Media.

Що не слід робити зі своєю шкірою після 50 років

Відлущування — один з найважливіших кроків у догляді за обличчям та тілом. Скраби видаляють ороговілі частинки шкіри, вирівнюють її тон, прискорюють регенерацію клітин, нормалізують процеси клітинного дихання, зменшують пігментацію та підвищують здатність шкіри утримувати вологу.

Не дивно, що засоби для пілінгу — один з маст хевів для тих, хто піклується про свій зовнішній вигляд. Без них не спрацюють всі інші — який сенс наносити дорогі креми, якщо клітини, що відмерли, просто не дозволять їх інгредієнтам проникнути в шкіру і зробити свою роботу?

Однак, як пояснюють дерматологи, зрілій шкірі потрібно більше часу для загоєння. Тому від надмірного відлущування ви отримаєте швидше пошкодження, ніж користь, особливо якщо вона схильна до сухості.

Тому експерти радять після 50 років не використовувати для відлущування механічні скраби з великими частинками — їх слід замінити на тонери з кислотами чи м'які хімічні пілінги.

Як вибрати пілінг?

Для того, щоб повернути сяйво вікової шкіри, дерматологи радять скористатися засобом із гліколевою кислотою. Це один із найм'якших хімічних пілінгів, який допомагає впоратися з висипаннями, пігментацією та наслідками пошкодження шкіри сонячним промінням.

У вас жирна шкіра? У цьому випадку косметологи радять звернути увагу на пілінги з саліциловою кислотою, яка ефективно впливає на сальні залози. Вона глибоко проникає в пори і очищає їх, а також має протизапальні властивості.

Джерело