Що робити, якщо з’явилася сивина, і чому це більше не ознака старості

Раніше сивина вважалася маркером віку, а сьогодні — це ще одна нагода змінити імідж. Насправді, набагато сильніше старить блідий колір, «солом'яно-сухі» пасма і коріння, що відростає. А срібло у волоссі — це справжній тренд, інформує Ukr.Media.

Розповідаємо, що робити з сивиною, щоб вона виглядала красиво, гармонійно, модно і не завдавала клопоту.

Правильно пофарбувати волосся

Сивину зовсім не обов'язково приховувати повним забарвленням у темний або меліруванням.

Якщо у вас багато сивих волосків, це привід їх підкреслити. Неймовірно стильно виглядає колорування. А якщо їх ще мало, то популярний варіант маскування — фарбування AirTouch у відтінку попелястий блонд.

Підкреслити стрижкою

Небувалу популярність набула стрижка піксі на сиве волосся. Ця зачіска особливо полюбилася жінкам за 50, але топово виглядає вона на дівчатах будь-якого віку — чого варта лише Pink, який носить цей образ останніх років 20.

І якщо на початку її кар'єри така стрижка говорила про бунтарський дух, то тепер це просто гарячий тренд.

Додати вітаміни

Трихологи впевнені, що вік, у якому з'являється сивина, — генетична лотерея. Але не тому, що це неминуче, а тому, що у вас дефіцит тих самих вітамінів, що був і у батьків.

Якщо додаткових проблем зі здоров'ям немає, а несподівана сивина почала з'являтися рано, ті ж трихологи рекомендують додати вітаміни групи B, мідь, фолієву кислоту, залізо або селен.

Робити масаж голови

Якщо ви хочете запобігти появі сивини, спробуйте розчісуватися щіткою з натуральної щетини. Масаж шкіри голови допомагає підтримувати меланін у нормі: він покращує кровообіг — і пігменту простіше надходити до клітин волосся.

Підключити косметологічні процедури

Косметологічні процедури також допоможуть у насиченні меланіном, запевняють трихологи.

Мезотерапія шкіри голови доставляє вітаміни прямо до цибулин і покращує ріст.

Лазеротерапія насичує шкіру голови киснем без ін'єкцій.

Плазмоліфтинг — одна з найефективніших процедур, коли оброблену кров вводять собі в шкіру голови. Потужно відновлює пігмент, волосся стає густішим і добре росте.

Однак головне, звичайно, це якісний домашній догляд, щоб волосся залишалося здоровим і наповненим.

Джерело