Спатимете як немовля: як правильно прати та як часто міняти постільну білизну

Для комфортного життя важливим є не тільки фінансове благополуччя. Зокрема, людина почувається значно краще, коли живе у чистоті та затишку. З цієї причини постільна білизна потребує ретельного догляду, інформує Ukr.Media.

Експерти давно розкрили взаємозв'язок між чистотою будинку та емоційно-психологічним станом. Особливо відчутно це відбивається на нічному відпочинку. Немає нічого важливішого, ніж здоровий сон.

На жаль, багато людей стикаються з безсонням та іншими проблемами. Постійна втома може призвести до серйозних неприємностей у майбутньому. Зокрема до помітного зниження продуктивності.

Як виправити ситуацію? Виявилося, що досить просто подбати про постільну білизну. Її потрібно не тільки регулярно міняти, а й правильно прати. В іншому разі навіть після всіх процедур здоровий сон так і не прийде.

Правила прання залежать як від матеріалу, так і від конкретного товару. Наприклад, льон, сатин і бязь слід прати при 60 градусах, а бавовна та шовк вимагають делікатного поводження. Якщо ви не можете визначити матеріал, зверніть увагу на бирку. Зазвичай, виробник люб'язно надає всю необхідну інформацію.

Запам'ятайте, ніколи не періть постільну білизну з різних матеріалів. Нічого хорошого в результаті не вийде. У кращому випадку, ви пошкодите делікатну тканину, або навіть повністю її зіпсуєте. Досвідчені господині також радять додавати менше прального порошку, інакше річ швидко потьмяніє.

До речі, міняти постільну білизну потрібно не рідше двох разів на тиждень. Тоді сон буде міцним, а настрій піднятим. Брудна ж білизна покаже протилежний ефект, що негативно позначиться на здоров'ї та повсякденному житті.

Джерело