Стиль Демі Мур: як після 55 років виглядати розкішно

Як у свої 56 років Демі Мур залишається привабливою жінкою? Сама актриса стверджує, що віддає данину величній привабливості свого віку, без спроб стати такою, якою була в тридцять років, інформує Ukr.Media.

Прихильники стверджують, що Мур розкішна у своїх нарядах. Познайомимося трохи ближче зі стилем, який здатний настільки кардинально перетворити жінку в роках.

Повсякденний одяг Демі Мур

Актриса вміє одягатися шикарно. Стиль Деметрії Хармон є для багатьох дам прикладом. Шанувальники обожнюють копіювати її стильні образи і виходи на червону доріжку. Чому на неї готові рівнятися мільйони?

Нетривіальні рішення для елементів образу

Акторка вдається до таких хитрощів:

 • дотримання інтуїції при виборі вбрання;
 • використання колористики в чіткій відповідності з кольоротипом зовнішніх даних;
 • вибір образу залежно від настрою;
 • при підборі чергового плаття, костюма або іншого елементу гардеробу Демі Мур робить чіткий акцент на те, що її фігура ідеальна.

При цьому бездоганно камуфлює недоліки, дає можливість приховати вікові зміни правильно підібраний одяг — на ньому Демі вважає за краще не економити. Як і багато інших зірок, що з'являються час від часу на червоній доріжці, Мур витрачає тільки на одне плаття для такої церемонії не менше 20 тисяч доларів. Туфлі, сумочка, золоті прикраси, зачіска, візит до косметолога, дієтолога і фітнес-консультанта обходяться значно дорожче.

Актриса любить бути оригінальною, яскравою. Але які конкретно перетворення ми найчастіше спостерігаємо у зовнішності Хармон?

Ніжність у вигляд популярної зірки Голлівуду приходить з етнічними мотивами на одязі, акцентом на певних елементах нарядів:

 • мереживо;
 • незвичайні комірні зони;
 • застібки та блискавки, ґудзики і кишені.

Демі любить сукні, костюми, дорогі туфлі і образи, завершеність яким надають доречні для конкретного образу аксесуари. У цих рисах криється жіночність і сексуальність Мур?

Які рішення приймає Мур, якщо бажає привести свій гардероб у відповідність з правилами актуальних напрямків в індустрії моди?

 • Вбирається згідно з віком у паспорті. Контроль довжини сукні, вибір одягу без нарочитої вульгарності, перевага моделям з доречними для ділових прийомів, зустрічей і візитів декольте, розрізами, ступенем прозорості, кількістю декоративних елементів і яскравістю базового кольору.
 • Цікавиться рекомендаціями стилістів з різних світових країн. Прислухатися до думки фахівця в області моди і краси — грамотний крок, який Демі робить назустріч власній неперевершеності.
 • Використовує правила підбору фактур. Ви ніколи не побачите на ній не поєднуємі між собою шкіру і твід, наприклад. У підборі відтінків панує гармонія.
 • Улюблена актриса вміє виділятися. Для цього жінка складає за допомогою елементів одягу образ, який виглядає дуже сучасно, відповідає всім настроям примхливої моди. Імідж Мур свідчить, що кожен вік можна і слід правильно підносити.

  Сукня-футляр з оксамиту виглядає на фігурі американської актриси бездоганно і багато. Мереживна обробка додає в модний образ пікантності.

  Це лише один з чисельних нарядів, які Демі Мур носить як королева. Кожен новий фільм з участю Демі Мур ми можемо розглядати як посібник по стилю і вибору бездоганного вбрання для дам у віці.

  Джерело